41 - 60 av 456
1234...23 Gå till

Avslutad | Klockor – Lördag 2 mars 2002

Klubbad för

Klocktillbehör Omega

BOK, "The Moon Watch", historik över Omega Speedmaster och samarbetet med NASA, tyska.

500 kr

Utrop: 600 kr

LES MYSTÈRES DE DAVID, herrur, stål, automatisk, datum, glasbaksida, läderband.

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Klocktillbehör Boxar och etuier

FÖRVARINGSBOX, aluminium, med plats för 6 st. länk-klockor, oanvänd.

Utrop: 1 700 kr

OMEGA, Seamaster, cal 501, herrur, guld på stål, automatisk, plexiglas, läderband, ca 1956.

2 900 kr

Utrop: 3 500 kr

CARTIER, Tank, damur, förgyllt silver, manuell, lapisurtavla, defekt, läderband, cert, sept 1979, box.

CARTIER, Tank, damur, förgyllt silver, manuell, mineralglas, läderband.

Utrop: 4 900 kr

Klockor Raymond Weil

RAYMOND WEIL, Ref nr. 5501, herrur, doublé, quartz, mineralglas, datum, läderband.

Utrop: 800 kr

CARTIER, Tank, damur, förgyllt silver, manuell, lapis urtavla, defekt, läderband, cert, september 1979, box.

Utrop: 3 500 kr

HAGO, herrur, 14K guld, manuell, plexiglas, läderband, 1960-tal.

800 kr

Utrop: 900 kr

OMEGA, Constellation, cal 564, herrur, 18K guld, automatisk, plexiglas, datum, ca 1968, länk 18K guld, längd 158-166 mm.

6 500 kr

Utrop: 6 700 kr

PEMBERTON, Liverpool, fickur, savonett, spindelur, silver, gravyr, nyckel, 1820-tal.

Utrop: 1 250 kr

OAKLEY, Intertial Generator, herrur, titan, datum, integrerad länk, box.

Utrop: 4 900 kr

Klockor Citizen

CITIZEN, herrur, stål, quartz, mineralglas, analog/digital, originallänk, 1980-tal.

Utrop: 250 kr

CERTINA, DS Pro Digital, herrur, stål, quartz, safirglas, analog/digital, originallänk, bruksanvisning, box.

Utrop: 1 900 kr

CERTINA, DS Nautic, herrur, stål, quartz, safirglas, datum, originallänk, oanvänd, box.

1 600 kr

Utrop: 1 700 kr

TISSOT, PR 100, herrur, stål, quartz, safirglas, datum, originallänk, box.

900 kr

Utrop: 950 kr

TISSOT, TXL Kronograf, herrur, stål, quartz, safirglas, datum, originallänk, oanvänd, bruksanvisning, box.

Utrop: 2 600 kr

Klockor DKNY

DKNY, kronograf, herrur, stål, quartz, integrerad länk, bruksanvisning, box.

1 150 kr

Utrop: 1 100 kr

FICKUR, ankarur, 14K guld, savonett, buckla, ca 1910, box.

2 400 kr

Utrop: 2 700 kr

KLOCKKEDJA, 18K vikt 11,2 g L = 43 cm

1 100 kr

Utrop: 900 kr