261 - 280 av 436
1...131415...22 Gå till

Avslutad | Klockor – Lördag 2 februari 2002

Klubbad för

ORION, herrur, vitmetall, automatisk, plexiglas, världstidvisning, datum, läderband, 1960-tal.

Utrop: 550 kr

TISSOT, herrur, stål, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, skadad urtavla, läderband, ca 1950.

300 kr

Utrop: 350 kr

Klockor Citizen

CITIZEN, herrur, stål, automatisk, plexiglas, datum, läderband, 1970-tal, oanvänd.

350 kr

Utrop: 350 kr

Klockor Eterna

ETERNA-MATIC, herrur, stål, automatisk, plexiglas, läderband, ca 1960, oanvänd.

Utrop: 1 500 kr

Klockor Zodiac

ZODIAC, unisexmodell, gulmetall, manuell, plexiglas, mockaband, 1970-tal, oanvänd.

Utrop: 400 kr

FICKUR, ankarur, silver, skadad urtavla, gravyr, 1930-tal, kedja vitmetall.

Utrop: 400 kr

Klocktillbehör Böcker

BOK, "Wristwatches", engelska, Edwards, + Uhrenmagazin, tyska, nr 7/8 2001.

Klockor Sector

SECTOR, ADV 2500, kronograf, herrur, stål/doublé, quartz, mineralglas, datum, läderband, cert, september 2000, etui.

1 100 kr

Utrop: 1 250 kr

CARTIER, Santos, damur, guld/stål, automatisk, safirglas, originallänk, cert, juli 1981, box.

Utrop: 11 000 kr

DIOGENE, fickur, ankarur, silver, 1890-tal.

600 kr

Utrop: 550 kr

FICKUR, ankarur, silver, bucklor, ca 1930, kedja gulmetall.

Utrop: 500 kr

VIKING, fickur, ankarur, silver, sekundvisare saknas, ca 1930.

Utrop: 500 kr

VIKING, fickur, ankarur, silver, ca 1930.

Utrop: 600 kr

Klockor Chopard

L.U.C. fickur, ankarur, silver, bucklor, gravyr, 1930-tal.

850 kr

Utrop: 600 kr

FICKUR, "A.G. Johansson Fors", ankarur, silver, bucklor, 1930-tal.

Utrop: 600 kr

OMEGA, fickur, ankarur, silver, ca 1910, kedja vitmetall.

600 kr

Utrop: 600 kr

Klockor Citizen

CITIZEN, Eco-Drive, herrur, titan / doublé, datum, kronograf, timer, alarm, quartz, integrerad länk, bruksanvisning.

Utrop: 1 200 kr

KLOCKKEDJA, 18K guld, vikt 13 g. L=40 cm.

Utrop: 1 200 kr

LONGINES, Flagship, cal 340, herrur, stål, automatisk, plexiglas, ca 1962, skadad urtavla, metallänk ej original.

850 kr

Utrop: 800 kr

Klockor Doxa

DOXA, herrur, stål, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, skadad urtavla, 1940-tal.

Utrop: 800 kr