Avslutad | Klockor – Lördag 3 november 2001
ROLEX, Oyster Perpetual, Date, Ref nr. 6917, Serie nr. 6325747, damur, stål/vitguld, automatisk, plexiglas, datum, defekt hals, jubileelänk, ca 1980.
TISSOT, kronograf, herrur, stål, quartz, plexiglas, datum, defekt timvisare, läderband.
Klockor Raymond Weil
RAYMOND WEIL, Ref 9160, herrur, 18K guld, quartz, plexiglas, datum, läderband, ca 1990.
ROLEX, Oysterdate, Precision, Ref nr. 6694, Serie nr. 5303872, herrur, stål, manuell, plexiglas, Oysterlänk, ca 1978.
FICKUR, ankarur, kronograf, 18K guld, bucklor, gravyr, ca 1921, kedja 18K guld, längd 260 mm.
ROLEX, Oyster Perpetual, Datejust, Ref nr. 16014, Serie nr. 8237555, herrur, stål/vitguld, automatisk, plexiglas, Jubileelänk, ca 1984.
OMEGA, Constellation, herrur, 18K guld, automatisk, plexiglas, datum, Omega-länk 18K guld, längd 197-203 mm, total vikt 99,0 g. 1960-tal.