421 - 438 av 438
1...202122 Gå till

Avslutad | Klockor – Lördag 12 maj 2001

Klubbad för

Klockor Chopard

CHOPARD, fickur, 40 mm, 18K vitguld, ankarur, plexiglas, briljantkrans.

Utrop: 11 000 kr

FICKUR, ankarur, 14K guld, ca 1900.

Utrop: 1 200 kr

LEPINE PARIS, fickur, spindelur, 43 mm, silver.

Utrop: 900 kr

FICKUR, spindelur, silver, bucklor, ca 1800.

1 200 kr

Utrop: 1 300 kr

CERTINA, Argonaut 280, herrur, stål, automatisk, plexiglas, datum, 1970-tal, stållänk.

525 kr

Utrop: 600 kr

GEORGES FAVRE- JACOT, fickur, ankarur, silver, gravyr, ca 1903.

600 kr

Utrop: 700 kr

LEPINE PARIS, fickur, spindelur, gulmetall, erotiskt motiv.

6 600 kr

Utrop: 5 900 kr

TIME IN GOLD klockbok.

Utrop: 550 kr

CARTIER, Tank, herrur, förgyllt silver, quartz, krokodilband, viklås, cert, maj 2000, box, oanvänd.

Utrop: 8 300 kr

CARTIER, Pasha, herrur, stål, automatisk, safirglas, datum, integrerad länk, cert, april 1999, box.

13 500 kr

Utrop: 14 500 kr

VIKING-SPORT, herrur, stål, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, 1940-tal, metallänk ej original.

Utrop: 350 kr

MAUTHE, herrur, gulmetall, manuell, plexiglas, bakboett graverad med VW 100000 km, läderband.

350 kr

Utrop: 300 kr

ELBAZ Jerusalem, herrur, gulmetall, quartz, plexiglas, datum, 1970-tal, läderband.

250 kr

Utrop: 300 kr

HERRUR, "Lisona Världsmästare", stål, manuell, plexiglas, läderband, 1950-tal.

250 kr

Utrop: 300 kr

EWECO, herrur, stål, manuell, plexiglas, datum, liten sekundvisare, läderband, ca 1960.

Utrop: 350 kr

SEAWATCH, herrur, vitmetall, manuel plexiglas, datum, GMT-skala, plastband, 1970-tal.

Utrop: 300 kr

HERRUR, vitmetall, manuell, liten sekundvisare, glas saknas, skadad urtavla, läderband, 1940-tal.

Utrop: 300 kr

ADIDAS, Adventure, kronograf, herrur, stål, quartz, mineralglas, integrerad länk.

Utrop: 1 400 kr