41 - 60 av 195
1234...10 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 17 februari 2001

Klubbad för

1 bronsfigurin 4/100 sign.

Utrop: 4 000 kr

1 statyett sign. W G Grace

1 800 kr

Utrop: 2 500 kr

Pantvaror Video

1 videobandspelare panasonic m fjärr

650 kr

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Radiobandspelare

1 bärbar cd-spelare sony m laddare samt hörlur

600 kr

Utrop: 750 kr

2 färglitografier Sign. Maria Hillfon glas sakn.

525 kr

Utrop: 500 kr

2 Ljusstakar , silver

750 kr

Utrop: 800 kr

2 Silverbägare

425 kr

Utrop: 600 kr

1 Statyett , mässing sign B Johnny Nilsson 1/15

3 700 kr

Utrop: 1 500 kr

80 delar matsilver c:a 3 kg.. Vikt 3000g

3 700 kr

Utrop: 3 000 kr

Pantvaror Radiobandspelare

1 Kassettradio Panasonic

200 kr

Utrop: 150 kr

Pantvaror Radiobandspelare

1 Kamera Minolta riva mini

125 kr

Utrop: 250 kr

Pantvaror Videokamera

1 videokamera m tillbehör i väska, JVC.

700 kr

Utrop: 1 200 kr

Pantvaror Guld med äkta stenar

1 Armband. Vikt 8g

400 kr

Utrop: 650 kr

1 Ring med äkta stenar c:a o,10 ct.. Vikt 3,5g

425 kr

Utrop: 900 kr

2 Ringar. Vikt 3g

550 kr

Utrop: 300 kr

2 Ringar. Vikt 4,5g

550 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Grovt guld

1 Hängsmycke med dia c:a 1,15 ct.. Vikt 33g

Utrop: 9 000 kr

Pantvaror Grovt guld

1 Kedja med dia c:a 1,15 ct.. Vikt 172g

Utrop: 22 500 kr

1 silvertacka monterad på träsockel. Vikt 1000g

1 225 kr

Utrop: 1 500 kr

1 halskedja med äkta sten c:a 2,20 ct. ( 82 gr,). Vikt 82g

53 000 kr

Utrop: 50 000 kr