1 bronsfigurin 4/100 sign.
Utrop: 4 000 kr
1 statyett sign. W G Grace
Utrop: 2 500 kr
1 videobandspelare panasonic m fjärr
Utrop: 1 000 kr
1 bärbar cd-spelare sony m laddare samt hörlur
Utrop: 750 kr
2 färglitografier Sign. Maria Hillfon glas sakn.
Utrop: 500 kr
2 Ljusstakar , silver
Utrop: 800 kr
2 Silverbägare
Utrop: 600 kr
1 Statyett , mässing sign B Johnny Nilsson 1/15
Utrop: 1 500 kr
80 delar matsilver c:a 3 kg.. Vikt 3000g
Utrop: 3 000 kr
1 Kassettradio Panasonic
Utrop: 150 kr
1 Kamera Minolta riva mini
Utrop: 250 kr
1 videokamera m tillbehör i väska, JVC.
Utrop: 1 200 kr
1 Armband. Vikt 8g
Utrop: 650 kr
1 Ring med äkta stenar c:a o,10 ct.. Vikt 3,5g
Utrop: 900 kr
2 Ringar. Vikt 3g
Utrop: 300 kr
2 Ringar. Vikt 4,5g
1 Hängsmycke med dia c:a 1,15 ct.. Vikt 33g
Utrop: 9 000 kr
1 Kedja med dia c:a 1,15 ct.. Vikt 172g
Utrop: 22 500 kr
1 silvertacka monterad på träsockel. Vikt 1000g
1 halskedja med äkta sten c:a 2,20 ct. ( 82 gr,). Vikt 82g
Utrop: 50 000 kr
Lördag 17 feb 2001
Förfallna panter / SKAPA
Klubbauktion
Klubbas i Stockholm