21 - 40 av 195
123...10 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 17 februari 2001

Klubbad för

6 akvareller kinesisk konstnär 1800-tal något sk.

Utrop: 5 000 kr

Pantvaror Kamera

1 kamera olympus, 1 tidtagar ur heuer.

650 kr

Utrop: 150 kr

Pantvaror Videokamera

1 Video-kamera SONY SC5 med tillbehör

1 200 kr

Utrop: 2 000 kr

Pantvaror Kamera

1 Kamera Nikon F3 med obj. Zoom 25-50

4 300 kr

Utrop: 2 800 kr

6 Akvareller (ngt sk.) Kina-1800-tal.

Utrop: 5 000 kr

Pantvaror CD-spelare

1 mini stereo panasonic m fjärr o.högtalare

1 600 kr

Utrop: 1 200 kr

2 st gjutjärnsurnor 1800-tal

2 100 kr

Utrop: 3 000 kr

1 st sign. Bronsstatyett

3 300 kr

Utrop: 1 600 kr

Pantvaror Video

1 videobandspelare Sharp med fjärr

550 kr

Utrop: 600 kr

1 bordsur 1870-tal

4 500 kr

Utrop: 6 000 kr

1 lampstatyett med glasmontage Art Deco Art Deco

3 100 kr

Utrop: 2 000 kr

1 Bordsur Skad.

2 700 kr

Utrop: 3 000 kr

1 bordsur skad.

Utrop: 1 500 kr

Pantvaror Kamera

1 kamera olympus om-1 med winder

750 kr

Utrop: 1 200 kr