6 akvareller kinesisk konstnär 1800-tal något sk.
Utrop: 5 000 kr
1 kamera olympus, 1 tidtagar ur heuer.
Utrop: 150 kr
1 Video-kamera SONY SC5 med tillbehör
Utrop: 2 000 kr
1 Kamera Nikon F3 med obj. Zoom 25-50
Utrop: 2 800 kr
6 Akvareller (ngt sk.) Kina-1800-tal.
1 mini stereo panasonic m fjärr o.högtalare
Utrop: 1 200 kr
2 st gjutjärnsurnor 1800-tal
Utrop: 3 000 kr
1 st sign. Bronsstatyett
Utrop: 1 600 kr
1 videobandspelare Sharp med fjärr
Utrop: 600 kr
1 bordsur 1870-tal
Utrop: 6 000 kr
1 lampstatyett med glasmontage Art Deco Art Deco
1 Bordsur Skad.
Utgår
1 bordsur skad.
Utrop: 1 500 kr
1 kamera olympus om-1 med winder
Lördag 17 feb 2001
Förfallna panter / SKAPA
Klubbauktion
Klubbas i Stockholm