1 TAVLA GÖSTA WERNER AKVARELL 27X39 CM "MOBY DICK"
Utrop: 2 500 kr
1 TAVLA OLLE BONNIÉR PASTELL ÅR 1988 32X25 CM "NEBULOSOR"
Utrop: 3 500 kr
1 TAVLA LITOGRAFI AP OLLE BONNIÉR
Utrop: 1 600 kr
1 TAVLA LITOGRAFI AP OLLE BONNIÔR
1 TAVLA LITOGRAFI UTGÅVA IDUN CARL LARSSON
Utrop: 1 800 kr
UTGÅR
1 TAVLA OLLE HJORTZBERG ETSNING 65/100
Utrop: 900 kr
1 TAVLA ALBERT ENGSTRÖM TRYCK "NAKENSTUDIE"
Utrop: 300 kr
1 TAVLA ALBERT ENGSTRÖM TRYCK
1 TAVLA OLJA ANDERS ÖSTERLIN OLJA 92X83CM ÅR1993
Utrop: 13 000 kr
1 TAVLA OLJA ANDERS ÖSTERLIN OLJA 92X83 CM ÅR 1993
1 TAVLA CARL JOHANSSON OLJA 57X81 CM "NORRLANDSMOTIV" ÅR 1931
Utrop: 15 000 kr
1 TAVLA HILDING LINNQVIST OLJA 73X60 CM
Utrop: 26 000 kr
1 TAVLA ESTHER KJERNER ÅR 1942 OLJA 34X42 CM
Utrop: 17 000 kr
1 TAVLA ESAIAS THOREN OLJA "FISKAR" 25X60 CM
Utrop: 10 000 kr
1 ÄKTA MATTA SILKE 197X127 CM
Utrop: 6 000 kr
1 TAVLA OLJA ESAIAS THORÉN 24X34 CM
Utrop: 2 300 kr
1 TAVLA LENNART JIRLOW LITOGRAFI 206/310 "RESTAURANG"
Utrop: 5 500 kr
1 TAVLA LENNART JIRLOW LITOGRAFI XLII/L "RESTAURANG"
1 TAVLA /ESAIAS THORÉN-71/ "KOMPOSITION" OLJA 60X50 CM
Utrop: 18 000 kr
Lördag 27 jan 2001
Förfallna panter / ABV
Klubbauktion
Klubbas i Stockholm