521 - 540 av 628
1...262728...32 Gå till
Just nu klubbas Klassiska i Stockholm. Gå in här

Avslutad | Pant – Lördag 27 januari 2001

Klubbad för

1 TAVLA GÖSTA WERNER AKVARELL 27X39 CM "MOBY DICK"

2 100 kr

Utrop: 2 500 kr

1 TAVLA OLLE BONNIÉR PASTELL ÅR 1988 32X25 CM "NEBULOSOR"

Utrop: 3 500 kr

1 TAVLA LITOGRAFI AP OLLE BONNIÉR

Utrop: 1 600 kr

1 TAVLA LITOGRAFI AP OLLE BONNIÔR

1 200 kr

Utrop: 1 600 kr

1 TAVLA LITOGRAFI UTGÅVA IDUN CARL LARSSON

1 600 kr

Utrop: 1 800 kr

1 TAVLA OLLE HJORTZBERG ETSNING 65/100

Utrop: 900 kr

1 TAVLA ALBERT ENGSTRÖM TRYCK "NAKENSTUDIE"

150 kr

Utrop: 300 kr

1 TAVLA ALBERT ENGSTRÖM TRYCK

Utrop: 300 kr

1 TAVLA OLJA ANDERS ÖSTERLIN OLJA 92X83CM ÅR1993

Utrop: 13 000 kr

1 TAVLA OLJA ANDERS ÖSTERLIN OLJA 92X83 CM ÅR 1993

Utrop: 13 000 kr

1 TAVLA CARL JOHANSSON OLJA 57X81 CM "NORRLANDSMOTIV" ÅR 1931

Utrop: 15 000 kr

1 TAVLA HILDING LINNQVIST OLJA 73X60 CM

20 000 kr

Utrop: 26 000 kr

1 TAVLA ESTHER KJERNER ÅR 1942 OLJA 34X42 CM

15 000 kr

Utrop: 17 000 kr

1 TAVLA ESAIAS THOREN OLJA "FISKAR" 25X60 CM

Utrop: 10 000 kr

1 ÄKTA MATTA SILKE 197X127 CM

7 200 kr

Utrop: 6 000 kr

1 TAVLA OLJA ESAIAS THORÉN 24X34 CM

1 800 kr

Utrop: 2 300 kr

1 TAVLA LENNART JIRLOW LITOGRAFI 206/310 "RESTAURANG"

4 000 kr

Utrop: 5 500 kr

1 TAVLA LENNART JIRLOW LITOGRAFI XLII/L "RESTAURANG"

5 500 kr

Utrop: 5 500 kr

1 TAVLA /ESAIAS THORÉN-71/ "KOMPOSITION" OLJA 60X50 CM

Utrop: 18 000 kr