321 - 340 av 399
1...161718...20 Gå till

Avslutad | Klockor – Lördag 20 januari 2001

Klubbad för

CANDIDO, herrur, stål, automatisk, plexiglas, dag, datum, alarm, läderband.

Utrop: 1 500 kr

LANTA, herrur, stoppur, gulmetall, manuell, plexiglas, läderband, 1950-tal.

Utrop: 1 000 kr

OMEGA, Genève Dynamic, damur, stål, manuell, plexiglas, läderband, ca 1970.

Utrop: 800 kr

Klockor Girard-Perregaux

GIRARD- PERREGAUX, damur, doublé, manuell, plexiglas, läderband, 1950-tal.

Utrop: 400 kr

FLICA, damur, gulmetall, manuell, plexiglas, datum, läderband, 1960-tal.

Utrop: 500 kr

ROLEX, Oysterdate, Precision, Ref nr. 6694, Serie nr. 2045972, herrur, stål, manuell, plexiglas, läderband, ca 1967.

6 500 kr

Utrop: 6 900 kr

ROLEX, Oyster Perpetual, chronometer, Bubble back, 14K guld, automatisk, plexiglas, liten sekundvisare, ca 1946, läderband, servad augusti 2000.

Utrop: 38 000 kr

Klockor Patek Philippe

PATEK PHILIPPE, Ref 3848, herrur, 18K guld, manuell, safirglas, krokodilband, spänne 18K guld, oanvänd, box.

Utrop: 52 000 kr

OMEGA, Speedmaster, Ref 3510.50.00, kronograf, herrur, stål, automatisk, plexiglas, originallänk, cert, december 2000, box.

7 700 kr

Utrop: 7 200 kr

INEX, herrur, dykarur, stål, quartz, djupmätare, kronograf, datum, plastband.

Utrop: 750 kr

POLJOT, herrur, kronograf, titan, manuell, datum, läderband, cert, box, oanvänd.

Utrop: 3 200 kr

POLJOT, herrur, kronograf, gulmetall, manuell, datum, glasbaksida, läderband, cert, box, oanvänd.

Utrop: 2 800 kr

POLJOT, herrur, kronograf, stål, manuell, datum, läderband, cert, box, oanvänd.

Utrop: 2 800 kr

POLJOT, Columbus, herrur, vitmetall, manuell, alarm, läderband, cert, box, oanvänd.

Utrop: 700 kr

POLJOT, herrur, vitmetall/gulmetall, manuell, alarm, läderband, cert, box, oanvänd.

Utrop: 750 kr

CARTIER, Santos, herrur, guld/stål, quartz, safirglas, integrerad länk, 1980-tal, box.

Utrop: 11 000 kr

CERTINA, damur, 18K guld, manuell, safirglas, 1960-tal, länk 18K guld, längd 175 mm.

Utrop: 1 600 kr

Klockor Sjöö Sandström

SJÖÖ SANDSTRÖM, Rex, No 323, herrur, stål automatisk, safirglas, datum, originallänk, cert, box.

8 800 kr

Utrop: 9 000 kr

TISSOT, Chrono Janeiro, herrur, kronograf, manuell, plexiglas, datum, läderband, numrerad upplaga 1302/3333, box.

4 700 kr

Utrop: 3 900 kr

Klockor Bulova

BULOVA, herrur, 32 mm, US militärklocka, vitmetall, manuell, plexiglas, perlonband, 1940-tal.

Utrop: 1 400 kr