1 Herrarmbandsur Longines silver arrow
Utrop: 800 kr
93 st brillianter ca 10 ct.
Utrop: 30 000 kr
1 Fickur 18k
Utrop: 1 800 kr
1 fickurs kedja. Vikt 23,5g
Utrop: 2 000 kr
1 Nål 1 ring. Vikt 11g
1 färglitografi sign. E.A. Asger Jorn
Utrop: 1 300 kr
1 Ring. Vikt 8,5g
Utrop: 550 kr
1 Ring. Vikt 8g
Utrop: 500 kr
1 Ring med äkta stenar c:a 0,10 ct. Vikt 4g
Utrop: 700 kr
1 Pärlcollier med silverlås
Utrop: 250 kr
1 armbandsur Titanium
Utrop: 300 kr
2 Ringar. Vikt 5g
Utrop: 350 kr
1 Herrarmbandsur Rolex Submariner Guld/Stål
Utrop: 25 000 kr
1 guldtacka 999,9 = 50 gram nr. 091033. Vikt 50g
Utrop: 4 500 kr
1 Herrarmbandsur Certina
1 Hängsmycke
Utrop: 600 kr
1 kassettdäck Pioneer
1 Kedja 6 berlocker. Vikt 11,5g
1 kedja 1 berlock med äkta stenar c:a 0,16 ct.. Vikt 2,5g
1 ring. Vikt 6g
Utrop: 425 kr
Lördag 2 dec 2000
Förfallna panter / Skapa
Klubbauktion
Klubbas i Stockholm