141 - 160 av 351
1...789...18 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 2 december 2000

Klubbad för

1 Herrarmbandsur Longines silver arrow

800 kr

Utrop: 800 kr

Pantvaror Guld med äkta stenar

93 st brillianter ca 10 ct.

Utrop: 30 000 kr

1 Fickur 18k

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

1 fickurs kedja. Vikt 23,5g

Utrop: 2 000 kr

1 Nål 1 ring. Vikt 11g

600 kr

Utrop: 800 kr

1 färglitografi sign. E.A. Asger Jorn

1 500 kr

Utrop: 1 300 kr

1 Ring. Vikt 8,5g

425 kr

Utrop: 550 kr

1 Ring. Vikt 8g

425 kr

Utrop: 500 kr

1 Ring med äkta stenar c:a 0,10 ct. Vikt 4g

950 kr

Utrop: 700 kr

1 Pärlcollier med silverlås

400 kr

Utrop: 250 kr

1 armbandsur Titanium

400 kr

Utrop: 300 kr

2 Ringar. Vikt 5g

275 kr

Utrop: 350 kr

1 Herrarmbandsur Rolex Submariner Guld/Stål

26 500 kr

Utrop: 25 000 kr

1 guldtacka 999,9 = 50 gram nr. 091033. Vikt 50g

3 600 kr

Utrop: 4 500 kr

1 Herrarmbandsur Certina

375 kr

Utrop: 500 kr

1 Hängsmycke

1 550 kr

Utrop: 600 kr

1 kassettdäck Pioneer

225 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Grovt guld

1 Kedja 6 berlocker. Vikt 11,5g

650 kr

Utrop: 800 kr

1 kedja 1 berlock med äkta stenar c:a 0,16 ct.. Vikt 2,5g

700 kr

Utrop: 700 kr

1 ring. Vikt 6g

325 kr

Utrop: 425 kr