81 - 100 av 351
1...456...18 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 2 december 2000

Klubbad för

Pantvaror Glas, porslin

1 Keramikfågel Gunnar Nylund

750 kr

Utrop: 900 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Lampfot 1Skål 1 Ljusstake G-berg S L

600 kr

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Vas Berit Fernell - 58

225 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 serverings-set Bo Fajans A. Ebeling

500 kr

Utrop: 700 kr

Pantvaror Glas, porslin

2 delar domino G-berg 1 askfat Rörstrand

425 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Glas, porslin

4 askfat domino S L

550 kr

Utrop: 700 kr

Pantvaror Glas, porslin

2 Keramikfat Picknick R.strand

650 kr

Utrop: 650 kr

Pantvaror Glas, porslin

2 Fat G-berg Carrara

1 000 kr

Utrop: 600 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Vas R-strand "Ägghöna"

425 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Glas, porslin

3 Fat G-berg S L

Utrop: 500 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Skål m Fat G-berg fajans

375 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Glas, porslin

6 Skålar Bo Fajans E Dahlskog

275 kr

Utrop: 400 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Vas, 1 Skål, 1 Fat R-strand

625 kr

Utrop: 650 kr

Pantvaror Glas, porslin

2 Fat Rörstrand GN + CHS

500 kr

Utrop: 600 kr

Pantvaror Glas, porslin

2 Fat 1 Skål G-berg

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Glas, porslin

2 Vaser Rörstrand GN

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Keramikfägel GN

900 kr

Utrop: 700 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Keramikfisk GN

750 kr

Utrop: 700 kr

1 vas S.Lindberg

1 300 kr

Utrop: 900 kr

15 akvareller sign. F.Lindström

1 800 kr

Utrop: 1 200 kr