1 Keramikvas H 45 KåGe surre
Utrop: 4 000 kr
1 Antik Silverbägare H 18,delvis förgylld
Utrop: 40 000 kr
5 plåtmynt, 6 CXII - plaketter
1 kamerahus nikkormat defekt
Utrop: 300 kr
1 Kamera Nikon AF
Utrop: 100 kr
1 Kamera Leica M4 - 2 med winder
Utrop: 5 000 kr
1 Objektiv Nikkor 135 mm 1,2
Utrop: 800 kr
1 Objektiv Nikkor 50-300 mm 4.5
Utrop: 2 000 kr
1 kamerahus nikon F3 m motor
24 delar matsilver 1 såsslev 1 tårtspade
2 dosor 2 bägare 1 saltkar 1 spegel 1 Fat, silver
Utrop: 600 kr
5 orientaliska fat
Utrop: 1 000 kr
1 a-ur guld , geneve.
1 Tårtspade 1 Sockertång , silver
Utrop: 250 kr
1 Tesil , silver
3 berlocker 1 kedja 1 ring 1 antik ur-nyckel
31 silverskedar 1 sevettring , silver
Utrop: 500 kr
1 etsning kvarlåtenskapsstpl Axel Fridell
48 delar Matsilver, mod Haga
2 Broscher 18K. Vikt 7,5g
Utrop: 450 kr
Lördag 2 dec 2000
Förfallna panter / Skapa
Klubbauktion
Klubbas i Stockholm