41 - 60 av 351
1234...18 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 2 december 2000

Klubbad för

Pantvaror Glas, porslin

1 Keramikvas H 45 KåGe surre

11 500 kr

Utrop: 4 000 kr

Pantvaror Antikt silver

1 Antik Silverbägare H 18,delvis förgylld

Utrop: 40 000 kr

Pantvaror Mynt

5 plåtmynt, 6 CXII - plaketter

Utrop: 40 000 kr

Pantvaror Kamera

1 kamerahus nikkormat defekt

300 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Kamera

1 Kamera Nikon AF

50 kr

Utrop: 100 kr

Pantvaror Kamera

1 Kamera Leica M4 - 2 med winder

5 900 kr

Utrop: 5 000 kr

Pantvaror Kamera

1 Objektiv Nikkor 135 mm 1,2

1 400 kr

Utrop: 800 kr

Pantvaror Kamera

1 Objektiv Nikkor 50-300 mm 4.5

2 700 kr

Utrop: 2 000 kr

Pantvaror Kamera

1 kamerahus nikon F3 m motor

1 600 kr

Utrop: 2 000 kr

Pantvaror Antikt silver

24 delar matsilver 1 såsslev 1 tårtspade

1 600 kr

Utrop: 2 000 kr

Pantvaror Antikt silver

2 dosor 2 bägare 1 saltkar 1 spegel 1 Fat, silver

1 300 kr

Utrop: 600 kr

Pantvaror Glas, porslin

5 orientaliska fat

900 kr

Utrop: 1 000 kr

1 a-ur guld , geneve.

5 000 kr

Utrop: 5 000 kr

1 Tårtspade 1 Sockertång , silver

Utrop: 250 kr

1 Tesil , silver

225 kr

Utrop: 250 kr

3 berlocker 1 kedja 1 ring 1 antik ur-nyckel

1 700 kr

Utrop: 800 kr

31 silverskedar 1 sevettring , silver

650 kr

Utrop: 500 kr

1 etsning kvarlåtenskapsstpl Axel Fridell

800 kr

Utrop: 800 kr

48 delar Matsilver, mod Haga

4 100 kr

Utrop: 5 000 kr

2 Broscher 18K. Vikt 7,5g

475 kr

Utrop: 450 kr