721 - 740 av 756
1...363738 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 11 november 2000

Klubbad för

1 TAVLA BERT JONNY NILSSON FÄRGETSNING H.C XIII/XX

Utrop: 700 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 TENNBÄGARE /SK/ G.F. WIGHOLM ESKILSTUNA ÅR 1841

1 000 kr

Utrop: 1 500 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 BOK INTERNATIONAL ENCYCLOPEDIA OF MUSIC & MUSICIANS

Utrop: 500 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 PORSLINSFIGUR ROYAL COPENHAGEN

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 HALVAKUSTISK GITARR NEVILLE SKADAD UTAN MIC

Utrop: 1 800 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 VÄGGUR MED NYCKEL

1 900 kr

Utrop: 1 400 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 GLASVAS KJELL ENGMAN KOSTA BODA

700 kr

Utrop: 600 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 GLASLJUSSTAKE BERTIL WALLIEN KOSTA BODA

700 kr

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 KRISTALLKRONA, SMÄRRE SKADOR, NÅGRA LÖSA PRISMOR

2 300 kr

Utrop: 2 800 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 000 kr

Utrop: 700 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 PORSLINSPJÄS ROYAL COPENHAGEN

375 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 KERAMIKPJÄS LISA LARSSON

650 kr

Utrop: 900 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 PAR LJUSSTAKAR GRILLBY METALL AB NR:103 SKADADE

Utrop: 450 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 PAR LJUSSTAKAR WMF NR:18

Utrop: 550 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 RUNKALENDER, FÖRGYLLD BRONS, LÄNGD 24 CM

6 000 kr

Utrop: 7 500 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 DIA-PROJEKTOR KODAK CAROUSEL S

650 kr

Utrop: 800 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 SILVERSKÅL JERKEMAN B9 STOCKHOLM

Utrop: 400 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 KRISTALLKRONA, SMÄRRE SKADOR, 1 MANSCHETT SAKNAS

4 600 kr

Utrop: 3 500 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 GLASVAS FRANCK NUUTAJÄRVI NOLSJÖ 1964

375 kr

Utrop: 500 kr