701 - 720 av 756
1...35363738 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 11 november 2000

Klubbad för

1 TAVLA ERIC HALLSTRÖM OLJA 69X82"ÅKERSBERGATÅGET"

30 000 kr

Utrop: 35 000 kr

1 TAVLA OSCAR REUTERSWÄRD AKV UT. RAM 40X52

Utrop: 1 500 kr

2 TAVLOR OSCAR REUTERSWÄRD AKV UTAN RAMAR 40X52

Utrop: 3 000 kr

2 TAVLOR OSCAR REUTERSWÄRD AKV UT RAMAR 40X52

Utrop: 3 000 kr

1 TAVLA GÖSTA WERNER OLJA 122X100 CM "VINTER ÖSTERSJÖN & BOTTENHAVET"

21 500 kr

Utrop: 30 000 kr

1 TAVLA PELLE ÅBERG OLJA 61X50 "TVÅ KVINNOR VID CAFE BORD"

19 500 kr

Utrop: 22 000 kr

1 TAVLA MIR¢ LITO 7/50

1 TAVLA ANSHELM SCHULTZBERG 70X92 CM OLJA

23 500 kr

Utrop: 27 000 kr

1 TAVLA OLLE BONNIER LITOGRAFI 64/100

Utrop: 1 600 kr

1 TAVLA NILS KÖLARE LITOGRAFI 107/150

Utrop: 1 100 kr

1 TAVLA RUNE HAGBERG BLANDTEKNIK 45X60 CM

Utrop: 2 000 kr

1 MATTA ISFAHAN SILKESINSLAG 166X110 CM

5 000 kr

Utrop: 6 000 kr

2 TAVLOR LITOGRAFIER AC /PETER DAHL/

1 TAVLA RAGNAR PERSSON OLJA 33X41 "HANDELSBOD"

12 000 kr

Utrop: 15 000 kr

1 TAVLA BERT JONNY NILSSON LITO H.C. IV/XX

Utrop: 2 000 kr

1 TAVLA BERT JONNY NILSSON LITO H.C II/XXX

1 900 kr

Utrop: 1 800 kr

1 TAVLA BERT JONNY NILSSON LITO H.C I/XXX

Utrop: 1 800 kr

1 TAVLA BERT JONNY NILSSON FÄRGETSNING XIII/XX

Utrop: 800 kr

Utrop: 700 kr