1 väggur
Utrop: 700 kr
1 keramikvas G.N.
Utrop: 600 kr
2 keramikfat Rörstrand
1 keramikfat S.L.
Utrop: 400 kr
2 keramikskålar G-berg
Utrop: 350 kr
1 glasvas
Utrop: 200 kr
1 videokamera m tillbehör, sony.
Utrop: 1 200 kr
1 mjölkkanna Rörstrand (nagg i öra)
Utrop: 500 kr
1 videobandspelare Panasonic med fjärr (nätsladd
Utrop: 1 000 kr
1 vas Gunnar Nylund
1 radio-cd spelare.
1 cd-spelare sony
Utrop: 300 kr
6 glastallrikar, 1 skål, 2 nubbglas, 1 vas UHV
Utrop: 1 150 kr
1 videobandspelare Sharp med fjärr
Utrop: 800 kr
5 delar keramik sign. (G) Nylund
1 digital kamera
1 CD-spelare Sony
1 kamera minolta X-300, 1 blixt. i väska
div svenska frimärken nom ca 935Kr
2 keramikfat S.L.
Lördag 7 okt 2000
Förfallna panter / Skapa
Klubbauktion
Klubbas i Stockholm