141 - 160 av 267
1...789...14 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 7 oktober 2000

Klubbad för

1 väggur

Utrop: 700 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 keramikvas G.N.

425 kr

Utrop: 600 kr

Pantvaror Glas, porslin

2 keramikfat Rörstrand

Utrop: 600 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 keramikfat S.L.

325 kr

Utrop: 400 kr

Pantvaror Glas, porslin

2 keramikskålar G-berg

500 kr

Utrop: 350 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 glasvas

125 kr

Utrop: 200 kr

Pantvaror Videokamera

1 videokamera m tillbehör, sony.

1 500 kr

Utrop: 1 200 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 mjölkkanna Rörstrand (nagg i öra)

600 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Video

1 videobandspelare Panasonic med fjärr (nätsladd

1 050 kr

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 vas Gunnar Nylund

1 500 kr

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror CD-spelare

1 radio-cd spelare.

275 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror CD-spelare

1 cd-spelare sony

300 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Glas, porslin

6 glastallrikar, 1 skål, 2 nubbglas, 1 vas UHV

2 100 kr

Utrop: 1 150 kr

Pantvaror Video

1 videobandspelare Sharp med fjärr

750 kr

Utrop: 800 kr

Pantvaror Glas, porslin

5 delar keramik sign. (G) Nylund

700 kr

Utrop: 800 kr

Pantvaror Kamera

1 digital kamera

950 kr

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror CD-spelare

1 CD-spelare Sony

275 kr

Utrop: 200 kr

Pantvaror Kamera

1 kamera minolta X-300, 1 blixt. i väska

550 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Frimärken

div svenska frimärken nom ca 935Kr

425 kr

Utrop: 400 kr

Pantvaror Glas, porslin

2 keramikfat S.L.

550 kr

Utrop: 700 kr