121 - 140 av 267
1...678...14 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 7 oktober 2000

Klubbad för

6 ringar, 1 kedja med berlock= 14 gram. Vikt 14g

19 st kaffeskedar, silver. Vikt 250g

550 kr

Utrop: 600 kr

1 blyertsteckning Mosse Stoopendaal ( Fyllkaja )

3 300 kr

Utrop: 1 200 kr

Pantvaror Antikt silver

1 antik dosa, silver

1 800 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Antikt silver

1 antik såsslev silver

650 kr

Utrop: 400 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 skål med underfat nagg , O F / H574.28

Utrop: 2 500 kr

Pantvaror Glas, porslin

2 kinesiska porslinsurnor blåvita

4 200 kr

Utrop: 1 800 kr

Pantvaror Grovt guld

1 mynt = 41,5 gram. Vikt 41,5g

2 600 kr

Utrop: 4 000 kr

Pantvaror Grovt guld

Utrop: 4 000 kr

1 sy-maskin

425 kr

Utrop: 400 kr

24 skedar 25 tandpetare 26 placeringsställ . silve

100 delar matsilver modell Vasa

118 delar matsilver modell Rosenholm

Pantvaror CD-spelare

1 radio-cd spelare m fjärr panasonic.

475 kr

Utrop: 400 kr

1 a-ur guld , geneve.

Pantvaror Video

1 video m fjärr, Philips HiFi

800 kr

Utrop: 750 kr

1 oljemålning sign. Wald. Nyström Skagen -97 ?

1 800 kr

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Videokamera

1 videokamera Sony M8E med laddare i väska

475 kr

Utrop: 700 kr

1 bägare silver.h 22, (gravyr)

2 300 kr

Utrop: 1 200 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 kanna uhw

325 kr

Utrop: 250 kr