Realtidsauktion | Fashionabla – Torsdag 12 december
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Rodeo Drive, Monogram Vernis vinrött, guldfärgade beslag, 25x15x6 cm.
Kläder Skor
BALLERINA, BURBERRY, svart läder, brunt, svart, vitt, rött tyg, stl 38, dustbag, originalkartong, bruksslitage.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Sonatine, Monogram canvas, rött foder, 28x14x6 cm, bruksslitage.
VÄSKA, CELINE, svart glansigt kalvskinn, guldfärgade beslag, 18,5x13x5 cm, info kort, små repor, smärre bruksslitage.
VÄSKA, JIMMY CHOO, Varenne, svart läder, guldfärgade beslag, 26x19x8 cm, repig, bruksslitage.
VÄSKA, JIMMY CHOO, Nappa quilted svart läder, guldfärgade beslag, 18x12x6 cm, cert, dustbag, originalkartong, bruksslitage.
VÄSKA, JIMMY CHOO, Varenne Bowling/s Mauve, rosa kalvläder, guldfärgade beslag, 24x20x10 cm, cert, dustbag.
VÄSKA, VERSACE, Virtus, brunt läder, guldfärgade beslag, 25x14x7 cm, infobok, dustbag.
VÄSKA, TORY BURCH, Fleming Convertible shoulder bag, rosa läder, guldfärgade beslag, 28x21x11 cm, tag, dustbag.
ÖRHÄNGEN, VERSACE, Medusa, guldpläterad metal, 6,5x5 cm, vikt 18,83 g/st, originalförpackning och kartong.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, GUCCI, svart läder, logo GG, 20x12 cm, märkt 295840-002123, kort, mynt, sedel.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Keepall 50, monogram canvas, guldfärgade beslag, 50x26x22 cm, märkt MB2115, år 2015, adress tag.
Kläder Skor
SKOR, VALENTINO, Metallic Grey Leather Soul Rockstud Flat Mules, silverfärgat läder, nitar, stl 36, dustbag.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Pochette Metis, Monogram Empreinte, Dune empreinte läder, guldfärgade beslag, 24x19x5 cm, avtagbar axelrem, kvittokopia från 2022, dustbag, originalkartong.
Kläder Skor
STÖVLAR, HERMÈS, Jumping leather riding boot, svart kalvskinn, silverfärgade beslag, stl 39, klack 2,5 cm, längd 43 cm, dustbags, kvittokopia, originalkartong, smärre bruksslitage.
CHRISTIAN DIOR, VÄSKA, Large Lady Dior Zip, svart quiltat kalvläder, silverfärgade beslag, 32x25x11 cm, märkt MA-0092, år 2002, cert ej ifyllt. Excellent Condition.
Accessoarer Necessärer
NECESSÄR, LOUIS VUITTON, Toiletry Pouch, monogram canvas, guldfärgade beslag, 27x15x9 cm, märkt RI0118, år 2018.