101 - 120 av 272
1...567...14 Gå till

Realtidsauktion | Fashionabla – Torsdag 12 december

Aktuell budnivå

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Rodeo Drive, Monogram Vernis vinrött, guldfärgade beslag, 25x15x6 cm.

Inga bud

Utrop: 6 400 kr

Lägg bud

Kläder Skor

BALLERINA, BURBERRY, svart läder, brunt, svart, vitt, rött tyg, stl 38, dustbag, originalkartong, bruksslitage.

Inga bud

Utrop: 1 100 kr

Lägg bud

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Sonatine, Monogram canvas, rött foder, 28x14x6 cm, bruksslitage.

Inga bud

Utrop: 5 400 kr

Lägg bud

VÄSKA, CELINE, svart glansigt kalvskinn, guldfärgade beslag, 18,5x13x5 cm, info kort, små repor, smärre bruksslitage.

Inga bud

Utrop: 16 000 kr

Lägg bud

VÄSKA, JIMMY CHOO, Varenne, svart läder, guldfärgade beslag, 26x19x8 cm, repig, bruksslitage.

Inga bud

Utrop: 4 000 kr

Lägg bud

VÄSKA, JIMMY CHOO, Nappa quilted svart läder, guldfärgade beslag, 18x12x6 cm, cert, dustbag, originalkartong, bruksslitage.

Inga bud

Utrop: 2 300 kr

Lägg bud

VÄSKA, JIMMY CHOO, Varenne Bowling/s Mauve, rosa kalvläder, guldfärgade beslag, 24x20x10 cm, cert, dustbag.

Inga bud

Utrop: 5 400 kr

Lägg bud

VÄSKA, VERSACE, Virtus, brunt läder, guldfärgade beslag, 25x14x7 cm, infobok, dustbag.

Inga bud

Utrop: 5 000 kr

Lägg bud

VÄSKA, TORY BURCH, Fleming Convertible shoulder bag, rosa läder, guldfärgade beslag, 28x21x11 cm, tag, dustbag.

Inga bud

Utrop: 2 300 kr

Lägg bud

Accessoarer Ipadfodral

IPADFODRAL, MULBERRY, brunt scotchgrain läder, 21x25 cm, repor.

Inga bud

Utrop: 900 kr

Lägg bud

ÖRHÄNGEN, VERSACE, Medusa, guldpläterad metal, 6,5x5 cm, vikt 18,83 g/st, originalförpackning och kartong.

Inga bud

Utrop: 2 200 kr

Lägg bud

Kläder Skor

SKOR, DOLCE & GABBANA, svart mocka, trä, stl 39½ , klack 12 cm, bruksslitage.

Inga bud

Utrop: 3 100 kr

Lägg bud

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, GUCCI, svart läder, logo GG, 20x12 cm, märkt 295840-002123, kort, mynt, sedel.

Inga bud

Utrop: 1 100 kr

Lägg bud

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Keepall 50, monogram canvas, guldfärgade beslag, 50x26x22 cm, märkt MB2115, år 2015, adress tag.

Inga bud

Utrop: 8 000 kr

Lägg bud

Kläder Skor

SKOR, VALENTINO, Metallic Grey Leather Soul Rockstud Flat Mules, silverfärgat läder, nitar, stl 36, dustbag.

600 kr

Utrop: 700 kr

Lägg bud

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Pochette Metis, Monogram Empreinte, Dune empreinte läder, guldfärgade beslag, 24x19x5 cm, avtagbar axelrem, kvittokopia från 2022, dustbag, originalkartong.

Inga bud

Utrop: 16 000 kr

Lägg bud

Kläder Skor

STÖVLAR, HERMÈS, Jumping leather riding boot, svart kalvskinn, silverfärgade beslag, stl 39, klack 2,5 cm, längd 43 cm, dustbags, kvittokopia, originalkartong, smärre bruksslitage.

Inga bud

Utrop: 14 500 kr

Lägg bud

CHRISTIAN DIOR, VÄSKA, Large Lady Dior Zip, svart quiltat kalvläder, silverfärgade beslag, 32x25x11 cm, märkt MA-0092, år 2002, cert ej ifyllt. Excellent Condition.

Inga bud

Utrop: 23 000 kr

Lägg bud

Accessoarer Necessärer

NECESSÄR, LOUIS VUITTON, Toiletry Pouch, monogram canvas, guldfärgade beslag, 27x15x9 cm, märkt RI0118, år 2018.

Inga bud

Utrop: 4 000 kr

Lägg bud

ARMBAND, HERMÈS, Clic Clac H, svart emalj, guldfärgat spänne, 6 cm i diameter, bredd 2 cm, smyckespåse, originalask.

Inga bud

Utrop: 3 500 kr

Lägg bud