Realtidsauktion | Fashionabla – Torsdag 12 december
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Les Becanes Green Carré Vintage 70s, 100% siden, 90x90 cm, grön, vit, guld.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Springs, av Philippe Ledoux, 100% siden, 90x90 cm, blå, vit, röd.
Accessoarer Scarves
HALSDUK, GUCCI, 100% lana-wool, 212x43 cm, rosa, logo GG, vändbar, bruksslitage, små fläckar.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, vintage tidigare än 80-tal, Chantilly, monogram canvas, 17x18,5x6 cm, justerbart axelband, väskans remmar har mycket slitage.
Kläder Skor
SKOR, LOUIS VUITTON, Kilklack, brunt läder, guldfärgade beslag, stl 38½, klack 11 cm, skopåse, bruksslitage.
CELINE, VÄSKA, Ava Bag, kamouflage canvas, guldfärgade beslag, axelrem i brunt läder, 24x12x7 cm, dustbag. Very Good Condition.
VÄSKA, HERMÈS, Double Sens 45 Tote Bag, rött läder, orange läder, 45x35x12 cm, vändbar, dustbag.
SOLGLASÖGON, FENDI, FF, 0263/S, PJP14, 52 20, 145. blå, vita, leopardmönstrade bågar, cert, fodral.
SOLGLASÖGON, CELINE, CL41398/S, 05L, Z3, 52 22, 145, bruna, leopardmönstrade bågar, brunt glas, putsduk, fodral.
SOLGLASÖGON, GUCCI, XKB14A5MNL, genomskinliga glas utan styrka, rosa bågar, fodralpåse, etui.
VÄSKA, VERSACE, Virtus, vitt läder, guldfärgade beslag, 31x22x12 cm, avtagbar axelrem, kort, dustbag, originalkartong, små repor.
FODRAL, VERSACE, svart läder alligator mönster, guldfärgade beslag, 31x22 cm, dustbag, kartong.
FODRAL, VERSACE, La Medusa Shoulder bag, lila läder, guldfärgade beslag, 31x18x6 cm, liten bok, dustbag, originalkartong.
VÄSKA, VERSACE, Virtus Wallet on Chain Black, grained kalvskinn, guldfärgade beslag, 22x14x2 cm, liten bok, dustbag, originalkartong.