Bild kommer
Klubbas i Stockholm | |
Auktionsstart | 2024-11-02 13:00 |
Visning startar | 2024-11-01 10:00 |
Uthämtning | Biblioteksgatan 5 |
Auktionsnr: 115
Varunr: 2 018 707
Klockor
Cartier
CARTIER, Panthère, Cal 66, Boett nr. 166921 / 082609, damur, 22 x 22 (30) mm, stål/guld, quartz, safirglas (repor/nagg), skadad urtavla, originallänk (skadad se förjudpad info, 2-radig), viklås. ca 1990.
För fullständiga villkor se våra köparvillkor.