Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 115

Varunr: 2 018 707

Klockor

Cartier

CARTIER, Panthère, Cal 66, Boett nr. 166921 / 082609, damur, 22 x 22 (30) mm, stål/guld, quartz, safirglas (repor/nagg), skadad urtavla, originallänk (skadad se förjudpad info, 2-radig), viklås. ca 1990.

Fördjupad information

25 500 kr

Klubbad till budgivare: 169559

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.