Avslutad | Allmänna – Tisdag 29 oktober
Klubbad för
Kuriosa Mässing
JULGRANSSTJÄRNA, förgylld mässing, Hans Christian Andersen, Nordahl Andersen, höjd 16,5 cm, originalkartong.
Smycken Enstaka örhänge
ENSTAKA ÖRHÄNGE, 18K vitguld, briljantslipad diamant ca 0,28 ct ca TCr(I)/P1, stift, vikt 0,8 gram, nagg på kulett.
COLLIER, astrid & agnes, sötvattenspärlor, förgyllt stål, längd 70-77 cm, vikt 35,3 g, ask.
SWAROVSKI, örhängen, vita stenar, längd 7,5 cm, stift, vikt 8,1 g, originalkartong.