Avslutad | Allmänna – Tisdag 29 oktober
SCHERNING, örhängen, sterlingsilver, porslin, vit/blå, örring ca 18 mm, vikt 1,3 g, etui.
HÄNGE, sterlingsilver, cubic zirconia, hjärta, höjd 22 mm, bredd 10 mm, öppningsbart vikt 1,2 g, nagg.
ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, paste, höjd 53 mm, vikt 4,6 g, snurrebussar i silver, limrester, slitna facettkanter.
HÄNGE/KEDJA, silver, kalcedon, kedjans längd 48 cm, hängets höjd 44 mm, vikt 7,0 g.
Accessoarer Tändare
CHRISTIAN DIOR, tändare, gulmetall, mått 25 x 70 mm, slitage, ej funktionstestad.
Accessoarer Tändare
CHRISTIAN DIOR, tändare, gulmetall, räfflad yta, mått 25 x 70 mm, informationsblad, etui, ytterkartong.
HALSKEDJA, 18K guld, bismarcklänk, längd 42,5 cm, doserad från 9 mm - 4 mm, vikt 24,4 g.