261 - 280 av 555
1...131415...28 Gå till

Avslutad | Allmänna – Tisdag 29 oktober

Klubbad för

PÄRLÖRHÄNGEN, 9K guld, odlade pärlor, ca 5 mm, vikt 0,9 g.

Utrop: 400 kr

HÄNGE/KEDJA, sterlingsilver, sol, Taiga Koru Oy, längd kedja 70 cm, höjd 30 mm, vikt 9,3 g.

Utrop: 200 kr

HALSKEDJA, sterlingsilver, flätad, bredd ca 3 mm, längd 50 cm, vikt 6,2 g.

Utrop: 200 kr

HÄNGE/KEDJA, sterlingsilver, vitmetall, bergkristall, kedjans längd 46 cm, hängets höjd 45 mm, totalvikt 10,1 g, nagg och slitage.

Utrop: 200 kr

HÄNGE/KEDJA, sterlingsilver, delvis förgyllt, pärlemor, längd 42 cm, höjd 28 mm, vikt 8,0 g.

Utrop: 200 kr

HÄNGE/KEDJA, silver, hänge med hjärta, kedjans längd 37 cm, hängets höjd 17 mm, vikt 3,8 g.

Utrop: 125 kr

SWAROVSKI, collier, gulmetall, vita Swarovski-kristaller, hjärta, längd 42 cm, höjd 12 mm, vikt 19 g.

400 kr

Utrop: 350 kr

EMMA ISRAELSSON, ring, "PRINCESS RING" sterlingsilver, cubic zirconia, stl 18,75 mm, vikt 9,70 g, etui.

Utrop: 900 kr

EMMA ISRAELSSON, ring, "DEW RING" sterlingsilver, cubic zirconia, stl 19 mm, vikt 6,90 g, etui.

425 kr

Utrop: 450 kr

PANDORA, armband, "Moments Asymmetric Star", sterlingsilver, cubic zirkonia, längd 18,5 cm, vikt 15,2 g, etui.

325 kr

Utrop: 275 kr

ENSTENSÖRHÄNGEN, 18K guld, briljantslipade diamanter ca 0,48 ctv, ca TW/VS-SI, stift, snurrebussar delvis i gummi stämplade Alton, vikt 1,4 g, den ena diamanten har litet nagg på rondist och kulett.

Utrop: 5 500 kr

HALSKEDJA, 18K guld, längd 42,5 cm, vikt 4,7 g.

3 900 kr

Utrop: 3 400 kr

ÖRHÄNGEN, "PELE" sterlingsilver, längd ca 2 cm, stift, vikt 4,2 g.

Utrop: 175 kr

ENSTENSRING, 18K vitguld, briljantslipad diamant 0,30 ct enligt gravyr, ca TW/VS, extra fasetter mellan rondist och paviljong, storlek 15,75 mm, vikt 2,6 g.

Utrop: 4 200 kr

HÄNGE MED KEDJA, sterlingsilver, cubic zirconia, ananas, höjd 14 mm, längd 44 cm, vikt 1,4 g.

Utrop: 200 kr

ÖRRINGAR, förgyllt stål, turmaliner, månsten, höjd 27 mm, vikt 2,4 g, stift.

Utrop: 225 kr

RING, sterlingsilver, månsten, öppen justerbar skena, vikt 2,1 g.

Utrop: 150 kr

RING, gulmetall, turmaliner, bredd 11 mm, stl 16,5, vikt 2,7 g.

Utrop: 900 kr

SMYCKESET, collier (38-42 cm), armband (18-21 cm), rostfritt stål, totalvikt 3,7 g.

Utrop: 125 kr

RING, sterlingsilver, plastblomma, stl 16,5 mm, vikt 1,4 g.

50 kr

Utrop: 75 kr