321 - 340 av 569
1...161718...29 Gå till

Avslutad | Allmänna – Tisdag 3 september

Klubbad för

Klockor Alpina

ALPINA, herrur, 35 x 37,5 mm, Boett nr. 10494, vitmetall, manuell, plexiglas, datum, skadad boett, perlonband, ca 1970.

200 kr

Utrop: 175 kr

KUMKUM, ringar, 2 st, sterlingsilver, förgyllt, stl 17,5-17,75 mm, vikt 17,86 g, slitage.

Utrop: 300 kr

RING, Sophie by Sophie, sterlingsilver, förgyllt, knut, stl 17,25 mm, vikt 4,8 g, slitage.

175 kr

Utrop: 200 kr

TRESTENSRING, sterlingsilver, cubic zirkoner, mittstenens mått 9,8 x 7,9 mm, stl 17,5 mm, vikt 5,4 g.

200 kr

Utrop: 200 kr

RING, sterlingsilver, cubic zirkoner, stl 18 mm, vikt 5,2 g.

Utrop: 200 kr

RING, sterlingsilver, cubic zirkon, mittstenens diameter 9,9 mm, stl 18,5 mm, 13,4 g.

Utrop: 250 kr

COLLIER, 18K guld, bismarcklänk, doserad 3,9 mm/6,9 mm, längd ca 45 cm, vikt ca 15,1 g.

Utrop: 11 000 kr

HÄNGE/KEDJA, sterlingsilver, sköldpadda, kedjans längd 45 cm, hängets höjd 34 mm, vikt 6,8 g.

Utrop: 200 kr

HÄNGEN, 8 st, silver, totalvikt 3,8 g.

125 kr

Utrop: 75 kr

COLLIER, odlade sötvattenspärlor (6-10 mm), fasetterad tigeröga (6-12 mm), kullås i sterlingsilver, längd 46 cm.

150 kr

Utrop: 125 kr

COLLIER, sterlingsilver, fantasilänk, längd 45,5 cm, vikt 5,0 g.

225 kr

Utrop: 125 kr

VRISTLÄNK, 3 stycken, sterlingsilver, kvinnosymbol, kulkedja, längd 23-27 cm, vikt 6,4 g.

Utrop: 175 kr

Smyckestillbehör Övrigt

Utrop: 300 kr

Smyckestillbehör Övrigt

Utrop: 300 kr

HALSKEDJA, 18K guld, figarolänk, längd 45 cm, vikt 64,9 g.

Utrop: 45 000 kr

ARMBAND, 18K guld, x-länk, bredd ca 13,0 mm, längd 21,5 cm, stämplad Boliden, vikt 26,7 g.

Utrop: 18 400 kr

ARMBAND, 18K guld, bismarcklänk, längd 21 cm, Falköping 1963, vikt 37,8 g.

Utrop: 25 500 kr

ARMBAND, 18K guld/vitguld, x-länk delvis borstad yta, vitguldsdetaljer, längd 20,5 cm, stämplad Kaplans, vikt 56,7 g.

Utrop: 39 000 kr

PÄRLÖRHÄNGEN, sterlingsilver, odlade sötvattenspärlor ca 8 mm, stift, vikt 1,6 g.

Utrop: 250 kr

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, ovala fasetterade ametister ca 7,0 x 5,0 mm, stift, vikt 0,8 g.

200 kr

Utrop: 250 kr