281 - 300 av 509
1...141516...26 Gå till

Avslutad | Allmänna – Tisdag 6 augusti

Klubbad för

ÖRRINGAR, sterlingsilver, cubic zirkoner, höjd 13 mm, vikt 1,8 g.

Utrop: 225 kr

Klockor Swatch

SWATCH, Olympic Specials, Historical Olympic Games Collection, Ref nr. BOX1PACK, 9 st. armbandsur med olympiskt motiv, plast, 8 st quartz (går ej), 1 st. automatisk, originalband, originalspännen, ca 1994, box, ytterkartong. Limiterad och numrerad (Nr 479/9999).

900 kr

Utrop: 800 kr

COLLIER, förgyllt sterlingsilver, fasettslipad karneol, blå kvarts, grön onyx, blå kalcedon, citrin, blå aventurin, röd jaspis, längd 40-45 cm, vikt 6,0 g.

Utrop: 800 kr

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, färgbehandlade smaragder, topaser, höjd 42 mm, vikt 4,6 g, krokar.

Utrop: 500 kr

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, onyx, höjd 25 mm, vikt 2,2 g, stift.

250 kr

Utrop: 300 kr

Klocktillbehör Fickur

FICKURSSTÄLL, gulmetall, 210 x 126 x 80 mm, slitage.

550 kr

Utrop: 175 kr

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, lapis lazuli, granat, peridot, höjd 44 mm, vikt 3,3 g, krokar.

Utrop: 350 kr

ÖRRINGAR, sterlingsilver, emalj, cubic zirkoner, höjd 25 mm, vikt 2,4 g.

Utrop: 175 kr

ÖRHÄNGEN, roséförgyllt sterlingsilver, pärlemor, glas, höjd 15 mm, vikt 2,5 g, stift.

150 kr

Utrop: 175 kr

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, cubic zirkoner, bredd 9 mm, vikt 1,1 g, stift.

100 kr

Utrop: 125 kr

ARMBAND, röd jaspis, bredd 8 mm, elastiskt, vikt 19,4 g.

125 kr

Utrop: 125 kr

HÄNGE, kors, vitmetall, abalone, höjd 39 mm, vikt 5,4 g.

Utrop: 150 kr

ÖRHÄNGEN, roséförgyllt sterlingsilver, cubic zirkoner, trollsländor, höjd 9 mm, vikt 1,1 g, stift.

100 kr

Utrop: 125 kr

RING, brun agat, vitmetall, mått 41 x 30 mm, justerbar, öppen skena, vikt 11,7 g.

50 kr

Utrop: 75 kr

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, emalj, papegojor, höjd 12 mm, vikt 0,4 g, stift.

Utrop: 125 kr

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, glas, bredd 7 mm, vikt 0,7 g, stift.

Utrop: 125 kr

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, emalj, bredd 8 mm, vikt 0,6 g, stift.

125 kr

Utrop: 150 kr

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, enhörningar, höjd 31 mm, bredd 30 mm, vikt 1,8 g, krokar.

Utrop: 275 kr

RING, sterlingsilver, cubic zirkoner, bredd 6 mm, stl 15,75 mm, vikt 1,5 g.

Utrop: 200 kr

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, citrin, ametist, peridot, topas, granat, höjd 62 mm, vikt 4,9 g, stift.

700 kr

Utrop: 800 kr