461 - 480 av 635
1...232425...32 Gå till

Avslutad | Allmänna – Tisdag 18 juni

Klubbad för

THOMAS SABO, collier, förgyllt sterlingsilver, längd 79 cm, vikt 4,5 g.

Utrop: 200 kr

ÖRHÄNGEN, förgyllt sterlingsilver, imitationspärlor, cubic zirkoner, höjd 9 mm, vikt 0,7 g, stift.

Utrop: 175 kr

HÄNGE, sterlingsilver, rodokrosit, topaser, höjd 66 mm, vikt 11,5 g.

Utrop: 1 200 kr

Mynt Svenska mynt

MYNT, silver, 2 Kronor, 1910, Gustaf V, kvalité ca 1, diameter 31 mm, vikt 14,9 g, förskjutet myntmästarmärke.

250 kr

Utrop: 300 kr

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, delvis oxiderat, höjd 30 mm, vikt 3,9 g, krokar.

Utrop: 600 kr

HÄNGE MED KEDJA, trollslända, förgyllt stål, emalj, höjd 67 mm, längd 93-98 cm, vikt 11,3 g.

Utrop: 225 kr

RING, sterlingsilver, cubic zirkoner, stl 16,5 mm, vikt 1,0 g.

Utrop: 200 kr

EFVA ATTLING, hänge med kedja, sterlingsilver, Little Hope, hängets mått 10 x 6 mm, längd 40 cm, vikt 3,9 g, slitage.

225 kr

Utrop: 225 kr

EFVA ATTLING, armband, sterlingsilver, Pencez De Moy, längd 17/19 cm, vikt 3,0 g, slitage.

275 kr

Utrop: 225 kr

Fritid Sport

KIKARE, ARGUS, 8X27, 419ft/1000yds, waterproof, fodral.

400 kr

Utrop: 450 kr

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, onyx, markasiter, vikt 9,6 g, clips.

Utrop: 175 kr

4 ARMBAND, grön kvarts, bredd 13 mm, elastiska, totalvikt 184,5 g.

Utrop: 700 kr

Smycken Pärlhänge

HÄNGE, sterlingsilver, odlad sötvattenspärla, strass, katt 20 x 25 mm, vikt 2,7 g.

Utrop: 175 kr

ÖRRINGAR MED PÅHÄNG, trollslända, sterlingsilver, cubic zirkoner, höjd 30 mm, vikt 3,2 g.

175 kr

Utrop: 200 kr

DOSA, silver, förgylld insida, inlägg av krysokolla i locket, mått 40 x 30 x 20 mm, vikt 36,8 g.

400 kr

Utrop: 450 kr

ASK, med avtagbart lock, malakit, mått 41 x 31 x 26 mm, vikt 75,0 g.

550 kr

Utrop: 275 kr

ARMRING, förgyllt stål, strass, bredd 7 mm, öppen, justerbar, vikt 4,7 g.

Utrop: 175 kr

ÖRHÄNGEN, rostfritt stål, emalj, höjd 36 mm, vikt 5,3 g, stift.

Utrop: 175 kr

ARMBAND, sterlingsilver, månsten, bredd 7 mm, längd 18 cm, vikt 9,8 g.

Utrop: 750 kr

RING, sterlingsilver, bredd 4 mm, stl 17,25 mm, vikt 1,1 g.

Utrop: 175 kr