401 - 420 av 671
1...202122...34 Gå till

Avslutad | Allmänna – Tisdag 28 maj

Klubbad för

ÖRHÄNGEN, förgyllt sterlingsilver, topaser, höjd 24 mm, vikt 1,6 g, krokar.

Utrop: 275 kr

COLLIER, förgyllt stål, rosa turmaliner, labradorit, höjd 23 mm, längd 45 cm, vikt 2,0 g.

Utrop: 375 kr

HÄNGE MED KEDJA, gulmetall, trä, höjd 67 mm, längd 73-77 cm, vikt 17,4 g.

Utrop: 275 kr

RING, brons, strass, gul sten, öppen, justerbar.

Utrop: 175 kr

RING, förgyllt stål, zoisit, rubiner, öppen justerbar skena, vikt 3,4 g.

Utrop: 900 kr

ÖRHÄNGEN, förgyllt stål, blå stenar, höjd 47 mm, vikt 3,3 g, stift.

Utrop: 800 kr

HÄNGE MED KEDJA, förgyllt stål, läder, höjd 24 mm, längd 39-44 cm.

Utrop: 275 kr

ARMBAND, sterlingsilver, cubic zirkoner, bredd 9 mm, längd 18 cm, vikt 16,0 g.

Utrop: 1 100 kr

HÄNGE MED KEDJA, leopard, sterlingsilver, höjd 10 mm, längd 45 cm, vikt 1,3 g.

225 kr

Utrop: 225 kr

COLLIER, amazonit, bredd 8 mm, längd 104 cm, knutet.

250 kr

Utrop: 275 kr

RING, sterlingsilver, cubic zirkon, syntetisk opal, bredd 6 mm, stl 16,25 mm, vikt 1,3 g.

Utrop: 225 kr

ÖRHÄNGEN, 4 par, vitmetall, malakit, aventurinkvarts, totalvikt 5,8 g, stift.

150 kr

Utrop: 175 kr

HÄNGE, silver, blå sten, mått 45 x 28 mm, vikt 5,6 g.

Utrop: 175 kr

HÄNGE, sterlingsilver, ametist, mått 34 x 33 mm, nagg.

225 kr

Utrop: 175 kr

RING, sterlingsilver, vit labradorit, stl 18,25 mm, mått på sten 19,6 mm x 12,3 mm, vikt 9,2 g.

175 kr

Utrop: 200 kr

PÄRLCOLLIER, odlade sötvattenpärlor, bredd 7 mm, längd 47-50 cm, lås i vitmetall, vikt 30,7 g, knutet.

150 kr

Utrop: 175 kr

PÄRLCOLLIER, odlade sötvattenpärlor, bredd 7 mm, längd 46-50 cm, lås i vitmetall, vikt 30,1 g, knutet.

150 kr

Utrop: 175 kr

Kuriosa Trä

GLASUNDERLÄGG I BEHÅLLARE, 6 st, trä, diameter på underlägg 7 cm.

Utrop: 350 kr

RING, vitmetall, brecciajaspis, mått 26 x 20 mm, justerbar storlek, vikt 10,1 g.

Utrop: 275 kr

ÖRHÄNGEN, droppslipade ametister, vitmetall, höjd 41 mm, vikt 10,6 g, krokar.

Utrop: 225 kr