381 - 400 av 671
1...192021...34 Gå till

Avslutad | Allmänna – Tisdag 28 maj

Klubbad för

ÖRHÄNGEN, vitmetall, rosenkvarts, höjd 63 mm, vikt 10,4 g, krokar.

Utrop: 225 kr

RING, gulmetall, koppar, bredd 11 mm, justerbar, vikt 5,3 g.

Utrop: 175 kr

RING, vitmetall, droppslipad färgad rosa agat, öppen justerbar skena, vikt 6,6 g.

Utrop: 350 kr

HÄNGE MED KEDJA, vitmetall, ametist, höjd 37 mm, längd 50-55 cm, vikt 7,6 g.

Utrop: 225 kr

HÄNGE MED KEDJA, vitmetall, onyx, cubic zirkoner, höjd 42 mm, längd 51 cm, vikt 9,2 g.

Utrop: 175 kr

HÄNGE MED KEDJA, fyrklöver, gulmetall, rosenkvarts, höjd 40 mm, längd 44-49 cm, vikt 5,4 g.

150 kr

Utrop: 175 kr

RING, sterlingsilver, cubic zirkoner, bredd 4 mm, stl 18 mm, vikt 1,2 g.

200 kr

Utrop: 225 kr

HÄNGE MED KEDJA, fe, sterlingsilver, höjd 16 mm, längd 44 cm, vikt 1,5 g.

200 kr

Utrop: 225 kr

ÖRHÄNGEN, delfiner, förgyllt sterlingsilver, imitationspärlor, höjd 16 mm, vikt 0,7 g, stift.

Utrop: 175 kr

ARMRING, förgyllt stål, bredd 47 mm, öppningsbar, vikt 59,7 g.

Utrop: 250 kr

RING, förgyllt stål, röd jaspis, bredd 10 mm, öppen, justerbar.

Utrop: 200 kr

ÖRHÄNGEN, förgyllt silver, amazonit, iolit, höjd 23 mm, vikt 5,4 g, stift.

Utrop: 550 kr

ENSTENSHÄNGE MED KEDJA, roséguldspläterat stål, cubic zirkon, höjd 14 mm, längd 39-44 cm.

Utrop: 175 kr

ÖRHÄNGEN, förgyllt sterlingsilver, bärnsten, höjd 31 mm, vikt 3,8 g, krokar.

Utrop: 500 kr

ÖRHÄNGEN, gulmetall, emalj, glas, höjd 27 mm, vikt 4,2 g.

150 kr

Utrop: 175 kr

HÄNGE MED KEDJA, gulmetall, malakit, höjd 32 mm, längd 44-49 cm, vikt 6,8 g.

Utrop: 175 kr

HÄNGE MED KEDJA, gulmetall, grön onyx, höjd 48 mm, längd 44-49 cm, vikt 9,0 g.

Utrop: 150 kr

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, cubic zirkoner, höjd 9 mm, vikt 0,9 g, stift.

Utrop: 175 kr

HÄNGE MED KEDJA, förgyllt sterlingsilver, imitationspärlor, höjd 14 mm, längd 44 cm, vikt 1,3 g.

Utrop: 250 kr

HÄNGE MED KEDJA, vitmetall, orange kalcit, repor, höjd 46 mm, längd 75 cm, vikt 14,9 g.

Utrop: 225 kr