381 - 400 av 551
1...192021...28 Gå till

Avslutad | Allmänna – Tisdag 5 mars

Klubbad för

RING, sterlingsilver, blå sten, cubic zirconia, stl 17 mm, vikt 3,3 g.

Utrop: 175 kr

HÄNGE, sterlingsilver, blå sten, cubic zirconia, höjd inklusive ögla 16,3 mm, vikt 1,3 g.

Utrop: 175 kr

COLLIER, guldpläterad metall, syntetiska stenar, längd 39,5 cm, vikt 7,5 g.

Utrop: 200 kr

RING, sterlingsilver, syntetiska rubiner, cubic zirconia, stl 18 mm, 8,0 g.

350 kr

Utrop: 175 kr

THOMAS SABO, ring, sterlingsilver, cubic zirconia, stl 17,75 mm, vikt 3,5 g, ask.

Utrop: 175 kr

THOMAS SABO, örhängen, förgylld sterlingsilver, åttkantslipade diamanter, mått 5,0 x 5,2 mm, vikt 1,0 g, etui.

275 kr

Utrop: 200 kr

Ädelstenar Övrigt

SAMLING STENAR, ovalslipad citrin 13,00 ct, smaragdslipad ametist 2,70 ct, carréslipad akvamarin 1,41 ct.

425 kr

Utrop: 175 kr

ARMRING, 2 st, vitmetall, odlade sötvattenspärlor, diameter 62 mm.

Utrop: 175 kr

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, bredd 10 mm, handgjorda, totalvikt 1,2 g, stift.

250 kr

Utrop: 275 kr

HÄNGE MED KEDJA, sterlingsilver, glaskula med maskrosfrön, bredd 20 mm, längd 69 cm, totalvikt 4,6 g.

375 kr

Utrop: 400 kr

ÖRHÄNGEN, glaskulor med maskrosfrön, vitmetall, stift.

Utrop: 325 kr

HÄNGE MED KEDJA, brons, glaskula med röda torkade blommor, höjd 20 mm, längd 50 cm.

Utrop: 250 kr

COLLIER, förgyllt stål, glasstenar, imitationspärlor, längd 45-51 cm.

Utrop: 150 kr

COLLIER, förgyllt stål, glasstenar, grön kalcit, längd 40-45 cm.

Utrop: 250 kr

ÖRHÄNGEN, förgyllt stål, glasstenar, grön aventurin, längd 58 mm, krokar.

Utrop: 150 kr

BROSCH, 2 st, roséfärgad metall, bredd 50 mm, magnetlås.

200 kr

Utrop: 225 kr

SMYCKESET, collier och örhängen, rostfritt stål, cubic zirkoner, kedjans längd 40-45 cm, örhängenas höjd 16 mm.

325 kr

Utrop: 200 kr

Madeleine Pyk (1934-) Blandteknik, Diptyk;motiv fågel med blad och "Indians", signerade och daterade 1969 mått ca16x22cm, ca14x22cm, ram med glas.

1 300 kr

Utrop: 700 kr

COLLIER, rostfritt stål, cubic zirkoner, bredd 4 mm, längd 36-38 cm.

250 kr

Utrop: 225 kr

COLLIER, rostfritt stål, bredd 12 mm, längd 90-95 cm.

225 kr

Utrop: 225 kr