Avslutad | Allmänna – Tisdag 20 februari
HÄNGE MED KEDJA, 18K guld, platta med emaljerad röd stjärna, mått 12,0 mm, flackslipad ankarlänk 45 cm, vikt 3,0 g.
HÄNGE MED KEDJA, sterlingsilver, ormlänk 40 cm, hängets längd 55 mm, vita stenar, vikt 11 g.
HÄNGE MED KEDJA, sterlingsilver, ormlänk längd 45 cm, hängets längd ca 35 mm, vikt 17 g.
TI SENTO, armband x 2, sterlingsilver, längd 15,5/18/20 cm, blå samt vit glas sten, vikt 3,9 g.
TI SENTO, hänge med kedja, sterlingsilver, förgyllda silverdetaljer, imitationspärla, längd 38-48 cm, vikt 3,6 g.
Elektronik Musik
APPLE, hörlurar, Airpods (2nd gen), ref: A1602 A2031 A2032, serienr. GT2Z328SLX2Y, i laddningsfodral.
Accessoarer Tändare
TÄNDARE, ST DUPONT, guldfärgad metall, Refnr C8CD80, 5x3,5 cm, ej funktionstestad.
Accessoarer Pennor
PENNA, MONTBLANC, Meisterstück 585, reservoarpenna, svart resin, stift 14k, längd 13,5 cm, etui, kartong, ej funktionstestad.
ILLINOIS, fickur, 47 mm, Cal 405 (17 stenar, 12 size), Serie nr. 3645505, Boett nr. 5380409, doublé, ankargång, skadad urtavla, bucklor, ca 1920.
TEBURK, sterlingsilver, Mappin & Webb, Sheffield 1898, höjd 13 cm, längd 15 cm, bredd 10 cm, gravyr, vikt 644 g.
SMYCKESET, sterlingsilver, armband, kejsarlänk, längd 18 cm, hänge med kedja, stål, längd 50 cm, vikt 15,6 g.