281 - 300 av 470
1...141516...24 Gå till

Avslutad | Allmänna – Tisdag 20 februari

Klubbad för

Kuriosa Mässing

LJUSSTAKE, mässing, glas, "Alba" Hilke collection, höjd 30 cm, kartong.

Utrop: 900 kr

PANDORA, kedja, längd 80 cm, vikt 16,7 g.

225 kr

Utrop: 250 kr

KEDJA, kedjor x 2, sterlingsilver, ärtlänk, längd 70 cm, vikt 16,3 g.

150 kr

Utrop: 175 kr

ÖRHÄNGEN, "astrid & agnes", förgyllt stål, längd 17,7 mm, stift, vikt 5,2 g.

Utrop: 175 kr

HÄNGE MED KEDJA, 18K guld, platta med emaljerad röd stjärna, mått 12,0 mm, flackslipad ankarlänk 45 cm, vikt 3,0 g.

Utrop: 3 200 kr

HÄNGE MED KEDJA, sterlingsilver, ormlänk 40 cm, hängets längd 55 mm, vita stenar, vikt 11 g.

225 kr

Utrop: 175 kr

HÄNGE MED KEDJA, sterlingsilver, ormlänk längd 45 cm, hängets längd ca 35 mm, vikt 17 g.

150 kr

Utrop: 175 kr

TI SENTO, armband x 2, sterlingsilver, längd 15,5/18/20 cm, blå samt vit glas sten, vikt 3,9 g.

Utrop: 225 kr

TI SENTO, hänge med kedja, sterlingsilver, förgyllda silverdetaljer, imitationspärla, längd 38-48 cm, vikt 3,6 g.

150 kr

Utrop: 175 kr

PRYDNADSFÖREMÅL, silverfärgad brons, fatimas hand, mått 19 x 16,5 cm.

Utrop: 200 kr

PRYDNADSFÖREMÅL, silverfärgad brons, Buddhafigur, mått 14 x 9 cm.

Utrop: 300 kr

Elektronik Musik

APPLE, hörlurar, Airpods (2nd gen), ref: A1602 A2031 A2032, serienr. GT2Z328SLX2Y, i laddningsfodral.

Utrop: 500 kr

Accessoarer Tändare

TÄNDARE, ST DUPONT, double, Refnr. J4AG62, 5x3,5 cm, ask, ej funktionstestad.

600 kr

Utrop: 650 kr

Accessoarer Tändare

TÄNDARE, ST DUPONT, guldfärgad metall, Refnr C8CD80, 5x3,5 cm, ej funktionstestad.

500 kr

Utrop: 550 kr

Accessoarer Pennor

PENNA, MONTBLANC, Meisterstück 585, reservoarpenna, svart resin, stift 14k, längd 13,5 cm, etui, kartong, ej funktionstestad.

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

ILLINOIS, fickur, 47 mm, Cal 405 (17 stenar, 12 size), Serie nr. 3645505, Boett nr. 5380409, doublé, ankargång, skadad urtavla, bucklor, ca 1920.

375 kr

Utrop: 300 kr

TEBURK, sterlingsilver, Mappin & Webb, Sheffield 1898, höjd 13 cm, längd 15 cm, bredd 10 cm, gravyr, vikt 644 g.

3 700 kr

Utrop: 3 600 kr

SMYCKESET, sterlingsilver, armband, kejsarlänk, längd 18 cm, hänge med kedja, stål, längd 50 cm, vikt 15,6 g.

Utrop: 175 kr

ARMBAND, 4 stycken, sterlingsilver, olika motiv och längd, vikt 8,9 g.

Utrop: 225 kr

TI SENTO, hänge med kedja x 2, sterlingsilver, längd 38-48 cm, glas stenar, vikt 6,9 g.

200 kr

Utrop: 225 kr