121 - 140 av 229
1...678...12 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 18 januari

Klubbad för

Accessoarer Scarves

SCARF, CHRISTIAN DIOR, 100% siden, 76x76 cm, oblique monogram, vinröd, vit, tråddragning.

1 100 kr

Utrop: 700 kr

ARMBAND, BALANCIAGA, svart läder, guldfärgade beslag, längd 16-19 cm, bredd 1,5 cm, dustbag, ask, kvitto från 2015.

900 kr

Utrop: 950 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, MULBERRY, brunt skinn, mässingfärgade beslag, 13x10 cm, kort, mynt, sedel, ask.

500 kr

Utrop: 550 kr

Accessoarer Nyckelringar

NYCKELRING, MULBERRY, brunt läder, mässingfärgade beslag, 5x5 cm.

400 kr

Utrop: 450 kr

SOLGLASÖGON, PRADA, DP2310633, svarta bågar, guldfärgade bågar, bruna glas, etui.

Utrop: 1 200 kr

ARMBAND, HERMÈS, Pousse Pousse, ljust orange läder, spänne i gulmetall, ca 17cm, originalask.

2 500 kr

Utrop: 2 600 kr

Accessoarer Necessärer

NECESSÄR, LOUIS VUITTON, Poche Toilette NM Toiletry Bag, monogram canvas, guldfärgade beslag, 25x20x5,5 cm, märkt DU4187, år 2015, dustbag, små fläckar på foder, några fläckar på canvas, slitage.

Utrop: 1 600 kr

VÄSKA, SALVATORE FERRAGAMO, brunt läder, guldfärgade beslag, 24x16x6 cm, dustbag.

Utrop: 4 000 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, CHRISTIAN DIOR, 100% siden, 90x86 cm, monogram Dior, grön.

700 kr

Utrop: 750 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Neverfull GM, Murakami Edition, monogram canvas, guldfärgade beslag, 40x31x20 cm, märkt SL1021, år 2001, bruksslitage, skador på canvas, fläckar på foder.

Utrop: 4 300 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Bucket Bag, vintage, monogram canvas, guldfärgade beslag, 23x25x16 cm, märkt AR0927, år 1997, bruksslitage, slitage på foder.

3 600 kr

Utrop: 3 300 kr

VÄSKA, GUCCI, Hobo Bag, monogram GG, beige tyg, brunt läder, guldfärgade beslag, 39x25x10 cm, märkt 189833- 493492, slitage på hörnen, bruksslitage.

Utrop: 4 300 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Mirabeau, Epi svart, svart läder, silverfärgade beslag, 32x22x13 cm, märkt SN2141. år 2011, bruksslitage.

Utrop: 7 000 kr

VÄSKA, GUCCI, Python Soho Bowler Bag, svart, guldfärgade beslag, 28x17x8 cm, dustbag, slitna hörn, lätt slitage invändigt.

Utrop: 4 700 kr

SOLGLASÖGON, CHANEL, c.108/8G 125, svarta bågar, fodral.

Utrop: 900 kr

Accessoarer Bälten

BÄLTE, ROSE & BORN, beige läder, flätad, silverfärgat spänne, längd 95 cm, bredd 3,5 cm.

Utrop: 450 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, ROSE & BORN, blått läder, 12x9x1 cm, kontokort, sedel, originalask.

500 kr

Utrop: 550 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Houston, Monorgam Vernis Leather, olivgrön, 29x24x14 cm, märkt LW0010, år 2000, fläckar på lacken, slitage.

2 600 kr

Utrop: 2 700 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Houston Bag, monogram vernis, gul, läderhandtag, 29x24x15 cm, märkt TH0968. år 1998, bruksslitage.

2 000 kr

Utrop: 2 100 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Albatros Bag, svart geant canvas, mörkbrunt läder, silverfärgade beslag, 50x33x16 cm, märkt SP1016, år 2006, avtagbar axelrem, bruksslitage.

Utrop: 5 300 kr