Avslutad | Fashionabla – Torsdag 18 januari
Kläder Hattar
KEPS, HERMÈS, Casquette Nevada Cheval au Trait, beige, 100% ull, palladimpläterade detaljer, stl 59, kvitto, köpt 2021, dustbag, made in France.
VÄSKA, SALVATORE FERRAGAMO, vinröd, lackskinn, guldfärgade beslag, 20x12x5,5 cm, kvitto, dustbag.
Kläder Skor
SKOR, SALVATORE FERRAGAMO, Varina Ballet Flat, svart läder, guldfärgad spänne, stl 37, dustbag, bruksslitage.
Kläder Skor
SKOR, JIMMY CHOO, röd, präglat läder, guldfärgad spänne, gummi sula, stl 36, dustbag, bruksslitage.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Weekender Beaubourg MM, Damier Ebene, guldfärgade beslag, 50x24x30 cm, märkt DU1151. år 2011, kvitto från 2011, dustbag, bruksslitage.
Accessoarer Scarves
HALSDUK, BURBERRY, 100% ull, 70x168 cm, rutig, benvit, brun, beige, ett hål, en lagning.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, CHANEL, svart läder, 11,5x10 cm, hologrammärkt 7670252, år 2001-2003, kort, mynt, sedel, skadad knapp.
VÄSKA, CELINE, Weeked Bag, vintage, canvas, brunt läder, guldfärgade beslag, 50x33x23 cm, slitage på hörnen.
VÄSKA, LOUIS VUITTTON, Keepall 50, monogram canvas, 50x32x25 cm, märkt VI 1900, år 1990, bruksslitage.
Accessoarer Övrigt
KUDDE, HERMÈS, I Thaque Pillow, 90% ull, 10% cashmere, 50x50 cm, benvit, beige, brun, dustbag.
VÄSKA, DOLCE & GABBANA, Sicily, vitt läder, blommor, silverfärgade beslag, 25x21x10 cm, avtagbar axelrem, dustbag, små fläckar.