181 - 200 av 229
1...9101112 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 18 januari

Klubbad för

Accessoarer Scarves

SCARF, HERMÈS, Les Voitures a Transformation, Franqoise De La Perriere, 100% siden, 86x86 cm, svart vit, fläckar, tråddragning, ask.

Utrop: 1 600 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, HERMÈS, Proues, Philippe Ledoux, 100% siden 86x86 cm, svart, gul, brun.

Utrop: 1 800 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, HERMÈS, Springs, Philippe Ledoux, 100% siden, 86x88 cm, blå, vit, gul, röd, fläck, tråddragning.

Utrop: 1 600 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, BURBERRYS, 100% siden, 72x72 cm, blå, ljusgrå.

Utrop: 650 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, BURBERRYS, 100% siden, 78x78 cm, rutig, guld, vit, svart, röd, fodral.

Utrop: 850 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, BURBERRYS, 100% siden, 72x72 cm, blå, grå, tråddragning, fodral.

Utrop: 700 kr

Accessoarer Bälten

BÄLTE, BURBERRYS, svart läder, guldfärgat spänne, längd 77-85 cm, bredd 3 cm.

Utrop: 550 kr

CLUTCH, BURBERRYS, svart skinn, rutigt tyg, guldfärgade beslag, 26x19 cm, kartong.

Utrop: 850 kr

VÄSKA, BURBERRYS, vintage, brunt läder, guldfärgade beslag, 24x18x4 cm, dustbag, kartong, slitage på läder, bruksslitage.

Utrop: 550 kr

VÄSKA, BURBERRYS, vintage, blått läder, guldfärgade beslag, 16x17x5 cm, kartong, slitage på läder, bruksslitage.

Utrop: 550 kr

VÄSKA, BURBERRYS, vintage, ljusbrunt läder, guldfärgade beslag, 24x19x6 cm, bruksslitage, dustbag, kartong.

550 kr

Utrop: 550 kr

Accessoarer Bälten

BÄLTE, CHRISTIAN DIOR, beige läder, två remmar, guldfärgad spänne, logo CD, stl S, längd 80 cm.

1 500 kr

Utrop: 1 500 kr

VÄSKA, CHANEL, Boy Bag, marinblått läder, flätat läder, silverfärgad beslag, 20x13x6 cm, hologrammärkt 21536985, år 2015-2016, dustbag.

Utrop: 34 000 kr

LOUIS VUITTON, VÄSKA, Twist MM, svart epi läder, guldfärgade beslag, 23x17x9,5 cm, märkt FL0169, år 2019, dustbag, repigt lås, några få svaga repor på väskan.

Utrop: 27 000 kr

Kläder Skor

SKOR, SERGIO ROSSI, pumps, svart skinn, stl 38, klack 8,5 cm, platå 1,5 cm, skopåse, kartong.

Utrop: 850 kr

Kläder Skor

SKOR, STUART WEITZMAN, pumps, svart präglat läder, stl 38, klack 9 cm, platå 2 cm, skopåse, kartong.

Utrop: 1 200 kr

VÄSKA, CARTIER, Marcello De Cartier, svart läder, 44x23x13 cm, slitage på hörn, dustbag.

Utrop: 3 000 kr

Accessoarer Ipadfodral

IPADFODRAL, MULBERRY, Ipad Sleeve, oak, läder, 15,5x21 cm.

Utrop: 550 kr

Kläder Skor

SKOR, MOU, svart mocka, stl 37, kartong, bruksslitage.

Utrop: 750 kr

Kläder Skor

SANDALETT, SEASON 6, grå mocka, stl 40, klack 12 cm, dustbag, originalkartong, bruksslitage.

Utrop: 700 kr