Avslutad | Pant – Tisdag 14 november 2023
Bordsknivar 6 st S925 brv 325,1g Frigast Denmark, med blad i rostfritt stål, längd: 195mm, kontrollstämplat
Klockor Citizen
Armbandsur, Citizen, 39mm, stål, quartz, WR 100, modell: GN-4-S, kronograf, datumvisning, boettnr: 0520-S114250, serienr: 951220067, stållänk, viklås
Armbandsur, Martyn Line, RS White, Limited Edition, 40mm, automatisk, refnr: 6302, glasbaksida, stållänk, viklås
Klockor Eterna
Armbandsur, Eterna, 34mm, 18K, quartz (går ej), gravyr "För Nit och Redlighet", länk i förgyllt stål, etui
Klockor Emporio Armani
Armbandsur, Emporio Armani, 42mm, quartz, stål, kronograf (nollställer ej korrekt), datumvisning, modell: AR-2453, snr: 111204, stållänk, fjärilslås
Manschettknappar ett par S925/koppar, 26,7g Ø18mm, design: Glenn Roll, STORA 700 1988, i etui
Klockor Michael Kors
Armbandsur, Michael Kors, 37mm, quartz, kronograf, datumvisning, refnr: MK-5192, snr: 251307, extra länkar, viklås, box