Avslutad | Pant – Tisdag 14 november 2023
Klubbad för
Madeleine Pyk (1934-) "Stockholm", blandteknik, fiskmotiv, signerad daterad -95, mått: 28,7 x 20 cm, i ram.Ej visning
Digitalkamera Nikon D800 Snr: 6111342, med objektiv Tamron WR Di 28-300mm 1:3.5-6.3if makro, med solskydd och linslock, med batteri och laddare, mindre stötskador, ej minneskort, med två Flash Quick, med kameraväska