521 - 540 av 1 296
1...262728...65 Gå till

Avslutad | Pant – Onsdag 1 november 2023

Klubbad för

[UTGÅR] - Penna märkt "Montblanc"

[UTGÅR] - Armband i metal, märkt Cartier

Longines Record, 38,5 mm, stål, med guldpläterad glasring, vit urtavla, romerska index, automatisk, cal. A31.L11 (ETA 2892-A2), datum, ref. L2.820.5.11.2, sn. 48561553, safirglas, svart läderarmband, viklås i stål, cert -21, manual, box, ytterbox.

Utrop: 15 600 kr

Glas, Kosta Boda, Tulipa, design Ulrica Hydman-Vallien, 7st, höjd: 14,5 cm, fint skick

650 kr

Utrop: 600 kr

Klockor Chopard

Chopard Imperiale, 32 mm, 18K guld, brv 143,5g, boett nr. 4143 / 657423 snr. 2893981, safirglas, kvarts, cal 1137, 25 juv, kronograf, dia-index,länk 18K guld med dubbelt viklås, ref. 38/3211-23, bruksskick (servicebehov), cert & box, (sakn. kudde)

57 000 kr

Utrop: 66 000 kr

Ljuslyckta, Kosta Boda, design Ulrica Hydman-Vallien, Hjärta, höjd: 12 cm,

75 kr

Utrop: 75 kr

Ljusstakar, ett par, Georg Jensen, modell Cobra, design Constantin Wortmann, höjd: 25 cm

475 kr

Utrop: 550 kr

Ljuslykta, Georg Jensen, Bloom, Ø8,5 cm, rostfritt borstat stål, design Helle Damkjaer, bruksslitage

100 kr

Utrop: 100 kr

Kedja Pansar 18K 19,0g, längd: 62 cm, bredd: 3 mm, Balestra, Italien, karbinhakelås

Utrop: 13 800 kr

Mobiltelefon Samsung Galaxy A32, modell: SM-A326B/DS, 64GB, IMEI: 351554744349748, gott skick

1 500 kr

Utrop: 950 kr

Mobiltelefon Samsung A41, SM-A415F/DSN, 64GB, IMEI: 350662672017814, laddare, skal (slitet)

850 kr

Utrop: 950 kr

Länkbit, 18K, roséguld, ett stift, brv 4,6g, B: 15,5 mm, modell Rolex Oyster, polerad mittdel.

Länkbit, stål/roséguld, ett stift, brv 3,5g, B: 15,5 mm, modell Rolex Oyster.

Ring 14K 4,6g Ø19, slät, Polen

Utrop: 2 000 kr

Armband X-länk med stav 18K 20,6g, längd: 18,5 cm, bredd: 18 mm, kistlås

Armband X-länk med stav 18K 22,2g, längd: 18,5 cm, bredd: 16 mm, kistlås

13 600 kr

Utrop: 16 200 kr

Parti guld 18K brv 67,5g, urverk med mineralglas, stenar, länk & boett i 18K

Bvlgari Collier med hänge 18K 21,2g, längd: 44 - 50 cm, med diamanter 15x ca 0,04ct, briljantslipade, ref.nr: 2337AL

Ring ca 23K 5,8g, skev, justerbar skena

Utrop: 4 200 kr

Akustisk gitarr, Cort AD810 NS, stålsträngad, serienummer: 100110888, lock i gran, baksida samt sarg i mahognyträ, en sträng saknas, bruksslitage, tillhörande fodral.Visas och hämtas hos Sefina Göteborg,Rosenlundsgatan 4. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans

Utrop: 700 kr