Avslutad | Pant – Onsdag 1 november 2023
Longines Record, 38,5 mm, stål, med guldpläterad glasring, vit urtavla, romerska index, automatisk, cal. A31.L11 (ETA 2892-A2), datum, ref. L2.820.5.11.2, sn. 48561553, safirglas, svart läderarmband, viklås i stål, cert -21, manual, box, ytterbox.
Klockor Chopard
Chopard Imperiale, 32 mm, 18K guld, brv 143,5g, boett nr. 4143 / 657423 snr. 2893981, safirglas, kvarts, cal 1137, 25 juv, kronograf, dia-index,länk 18K guld med dubbelt viklås, ref. 38/3211-23, bruksskick (servicebehov), cert & box, (sakn. kudde)
Ljusstakar, ett par, Georg Jensen, modell Cobra, design Constantin Wortmann, höjd: 25 cm
Ljuslykta, Georg Jensen, Bloom, Ø8,5 cm, rostfritt borstat stål, design Helle Damkjaer, bruksslitage
Kedja Pansar 18K 19,0g, längd: 62 cm, bredd: 3 mm, Balestra, Italien, karbinhakelås
Mobiltelefon Samsung Galaxy A32, modell: SM-A326B/DS, 64GB, IMEI: 351554744349748, gott skick
Mobiltelefon Samsung A41, SM-A415F/DSN, 64GB, IMEI: 350662672017814, laddare, skal (slitet)
Länkbit, 18K, roséguld, ett stift, brv 4,6g, B: 15,5 mm, modell Rolex Oyster, polerad mittdel.
Visa varaParti Guld
Länkbit, stål/roséguld, ett stift, brv 3,5g, B: 15,5 mm, modell Rolex Oyster.
Visa varaSmycken Armband
Armband X-länk med stav 18K 20,6g, längd: 18,5 cm, bredd: 18 mm, kistlås
Visa varaParti Guld
Parti guld 18K brv 67,5g, urverk med mineralglas, stenar, länk & boett i 18K
Visa varaSmycken Övriga
Bvlgari Collier med hänge 18K 21,2g, längd: 44 - 50 cm, med diamanter 15x ca 0,04ct, briljantslipade, ref.nr: 2337AL
Visa varaMusikinstrument Gitarrer
Akustisk gitarr, Cort AD810 NS, stålsträngad, serienummer: 100110888, lock i gran, baksida samt sarg i mahognyträ, en sträng saknas, bruksslitage, tillhörande fodral.Visas och hämtas hos Sefina Göteborg,Rosenlundsgatan 4. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans