Avslutad | Pant – Tisdag 29 augusti 2023
Pärlcollier, med lås i silver, S835, barocka pärlor Ø ca 5 - 6 mm, längd 48 cm, säkehetskedja, bruttvikt 23,8g
Ring 18K tvåfärgad 2,8g Ø17½, med blå safir & diamanter 10x ca 0,005ct, åttkantsslipade, GHA - Iduna Guld.
Hänge 18K 1,9g, blå safir & diamanter 10x ca 0,005ct, höjd: 17 mm (inkl. ögla), bredd: 10 mm, GHA - Iduna Guld
Ring 18K tvåfärgad 1,3g Ø17¾, blå safir & diamanter 2x ca 0,005ct, åttkantsslipade, GFAB
Väska, Saint Laurent, Kate 99, lammskinn, silverfärgad kedja & logga, 13 x 26 x 4 cm, axelrem cirka 60 cm, gott skick, dustbag, kvitto - juni 2022.
Laptop, Hewlett Packard / HP, 14", 840 G3, i7 /16GB / RAM / 512GB, serienummer. 5CG7110YHC, kablage
Figurin, i stengods, Gustavaberg, knipa - honan, ur Paul Hoffs serie Artipelag, höjd cirka 8 cm, längd 17 cm..Visas och hämtas hos Sefina Göteborg,Rosenlundsgatan 4.Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning
Flaska Kosta Boda, Bertil Vallien, modell Satellite, Artist Collection, numrerad. 89725, signerad, höjd 23 cm..Visas och hämtas hos Sefina Göteborg,Rosenlundsgatan 4.Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning
Glasföremål, Gunnel Sahlin, Päron, Kosta Boda, höjd 14 cm, ej signerad..Visas och hämtas hos Sefina Göteborg,Rosenlundsgatan 4.Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning
Vas, i glas, Kosta Boda, "Windpipe", Bertil Vallien, höjd cirka 31 cm..Visas och hämtas hos Sefina Göteborg,Rosenlundsgatan 4.Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning