Avslutad | Pant – Tisdag 29 augusti 2023
Klubbad för
must de Cartier, Must 21, 34 mm, bicolour, boett nr. 901179874, kvarts, mineralglas, datum, integrerad originallänk, viklås, 90-tal, etui, extra länkbit
Miniatyrer, 8st, i silver, S830, 335,3g, ur "Den svenska silverskatten", bla.a; stop, karott, tedosa, hink, tekanna m.m. höjd cirka 30 - 50 mm, GAB, Eskilstuna, tillverkade 1980 - 83, slitage
Kedja Venezia 18K 2,4g, längd: 38,5 cm, bredd: 1 mm, springring, Balestra, importstämplad