641 - 660 av 1 235
1...323334...62 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 29 augusti 2023

Klubbad för

Hänge S925 14,2g, minnesmedalj "Morsdag 1977"

175 kr

Utrop: 200 kr

Hänge S400 19,3g, 5kr, 1966

Utrop: 75 kr

Mynt Övrigt

Mynt S800 14,6g, Sverige, 2 kr, 1892

75 kr

Utrop: 100 kr

Hänge S999,9 brv 34,3g, tacka Suisse One Troy Ounce, ram i S925

475 kr

Utrop: 275 kr

Mynt Övrigt

Minnesmedalj S800 21,7g, "Kastpenning", 1976, Sporrong, Stockholm

125 kr

Utrop: 150 kr

Mynt Övrigt

Utrop: 150 kr

Medalj S800 brv 36,2, Röda Korset "Caritas" 1949, med tygband

Utrop: 175 kr

Hänge S800 18,0g, Grekiskt mynt

100 kr

Utrop: 125 kr

must de Cartier, Must 21, 34 mm, bicolour, boett nr. 901179874, kvarts, mineralglas, datum, integrerad originallänk, viklås, 90-tal, etui, extra länkbit

Utrop: 7 200 kr

Miniatyrer, 8st, i silver, S830, 335,3g, ur "Den svenska silverskatten", bla.a; stop, karott, tedosa, hink, tekanna m.m. höjd cirka 30 - 50 mm, GAB, Eskilstuna, tillverkade 1980 - 83, slitage

Utrop: 2 200 kr

Bild saknas

Parti silver S800-830 103,3g

Utrop: 650 kr

Parti guld 18K brv 9,4g, sten/gravyr/defekt

Utrop: 4 200 kr

Brosch 18K brv 3,3g, med vit sten, Sävsjö Guldsmed, 1990

Utrop: 1 600 kr

Parti silver 14,4g, defekt

75 kr

Utrop: 100 kr

Parti guld 18K brv 5,5g, stenar/defekt/gravyr

Utrop: 2 900 kr

Kedja S925 5,9g, förgylld, slitage

Utrop: 75 kr

Hänge 18K 0,6g, kors, höjd: 25 mm (inkl. ögla), bredd: 12 mm

Utrop: 450 kr

Kedja Venezia 18K 3,7g, längd: 38,5 cm, bredd: 1 mm, springring

Utrop: 2 500 kr

Kedja Venezia 18K 2,4g, längd: 38,5 cm, bredd: 1 mm, springring, Balestra, importstämplad

Utrop: 1 700 kr

Hänge 18K 1,3g, med vit sten höjd: 17 mm (inkl. ögla), bredd: 12 mm, Finland, importstämplad

Utrop: 950 kr