81 - 100 av 1 409
1...456...71 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 8 augusti 2023

Klubbad för

Ring 18K vitguld 14,3g, Ø16½, med diamanter 35xca0,02-0,05ct

10 200 kr

Utrop: 11 200 kr

Ring 14K 3,3g, Ø17¼, med diamanter 5xca0,22ct

7 200 kr

Utrop: 4 600 kr

Ring 18K 12,2g, Ø16¾, med navettslipad diamant ca1,18ct, små nagg

13 200 kr

Utrop: 14 600 kr

Pärlcollier, Ø6mm, längd: 43,5cm, integrerat hänge med stenar och lås i S925

350 kr

Utrop: 100 kr

Smycken Pärlarmband

Pärlarmband, Ø6mm, längd: 19cm, integrerat hänge med stenar och lås i S925

425 kr

Utrop: 100 kr

Ring 14K brv. 1,7g, Ø15¾, med vit sten

Utrop: 650 kr

Ring 14K brv. 1,6g, Ø17, med vita stenar

Utrop: 650 kr

Ring 14K brv. 2,2g, Ø16, med vita stenar

Utrop: 900 kr

Ring 14K brv. 2,9g, Ø17¾, med vita stenar

Utrop: 1 100 kr

Örhängen 14K 1,1g

475 kr

Utrop: 425 kr

Parti guld 14K brv. 2,8g, med stenar, en saknas, udda

Utrop: 1 100 kr

Hänge 18K 1,4g, höjd: 21mm, hjärta

Utrop: 1 000 kr

Hänge 18K 0,5g, höjd: 18mm, droppe

300 kr

Utrop: 350 kr

Hänge 18K 0,4g, höjd: 17mm, droppe

Utrop: 300 kr

Örhängen 18K 3,1g, Ø33mm, creoler, små bucklor

1 500 kr

Utrop: 1 700 kr

Hänge 18K brv. 2,8g, höjd: 28mm, öppningsbar, medaljong med vita stenar

1 100 kr

Utrop: 1 300 kr

Hänge 18K 0,4g, höjd: 18mm, droppe

Utrop: 300 kr

Örhängen 18K brv. 3,5g, höjd: 20mm, med blå stenar

1 300 kr

Utrop: 1 600 kr

Örhängen 18K 4,1g, höjd: 30mm

Utrop: 2 200 kr

Örhängen Bismarck 18K 6,8g, höjd: 40mm

Utrop: 5 200 kr