Ring 18K vitguld 14,3g, Ø16½, med diamanter 35xca0,02-0,05ct
Utrop: 11 200 kr
Ring 14K 3,3g, Ø17¼, med diamanter 5xca0,22ct
Utrop: 4 600 kr
Ring 18K 12,2g, Ø16¾, med navettslipad diamant ca1,18ct, små nagg
Utrop: 14 600 kr
Pärlcollier, Ø6mm, längd: 43,5cm, integrerat hänge med stenar och lås i S925
Utrop: 100 kr
Pärlarmband, Ø6mm, längd: 19cm, integrerat hänge med stenar och lås i S925
Ring 14K brv. 1,7g, Ø15¾, med vit sten
Utrop: 650 kr
Ring 14K brv. 1,6g, Ø17, med vita stenar
Ring 14K brv. 2,2g, Ø16, med vita stenar
Utrop: 900 kr
Ring 14K brv. 2,9g, Ø17¾, med vita stenar
Utrop: 1 100 kr
Örhängen 14K 1,1g
Utrop: 425 kr
Parti guld 14K brv. 2,8g, med stenar, en saknas, udda
Hänge 18K 1,4g, höjd: 21mm, hjärta
Utrop: 1 000 kr
Hänge 18K 0,5g, höjd: 18mm, droppe
Utrop: 350 kr
Hänge 18K 0,4g, höjd: 17mm, droppe
Utrop: 300 kr
Örhängen 18K 3,1g, Ø33mm, creoler, små bucklor
Utrop: 1 700 kr
Hänge 18K brv. 2,8g, höjd: 28mm, öppningsbar, medaljong med vita stenar
Utrop: 1 300 kr
Hänge 18K 0,4g, höjd: 18mm, droppe
Örhängen 18K brv. 3,5g, höjd: 20mm, med blå stenar
Utrop: 1 600 kr
Örhängen 18K 4,1g, höjd: 30mm
Utrop: 2 200 kr
Örhängen Bismarck 18K 6,8g, höjd: 40mm
Utrop: 5 200 kr
Tisdag 8 aug 2023