61 - 80 av 1 409
1...345...71 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 8 augusti 2023

Klubbad för

Örhängen S925 1,4g, höjd: 33mm

50 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen S835 brv. 1,0g, höjd: 15mm, med blå stenar

Utrop: 50 kr

Parti silver S830 23,7g, buckligt, udda, av i länk, graverat

125 kr

Utrop: 150 kr

Parti silver S925 7,5g, udda, defekt

Utrop: 75 kr

Parti guld 18K 7,0g, saknar stenar, udda

Utrop: 3 600 kr

Ring 14K brv. 2,0g, Ø17¼, med vita stenar

Utrop: 850 kr

Ring 14K 3,3g, Ø17¾, saknar sten

Utrop: 1 300 kr

Ring S925 brv. 2,5g, Ø18¼ med vita stenar

75 kr

Utrop: 75 kr

Ring S925 brv. 1,6g, Ø19½, med vit sten

Utrop: 50 kr

Ring S925 brv. 2,3g, Ø18 med vita stenar

Utrop: 50 kr

Hänge S925 brv. 1,2g, höjd: 18mm, med vita stenar

Utrop: 50 kr

Ring S835 brv. 5,7g, Ø17¾, med sten

250 kr

Utrop: 50 kr

Parti silver S830 16,5g, graverat, naggat, repigt

100 kr

Utrop: 125 kr

Örhängen S925 brv. 3,1g, med imitationspärlor Ø9mm, stoppers i oädel metall

25 kr

Utrop: 50 kr

Brosch S925 12,3g, höjd: 60mm, delvis förgylld

100 kr

Utrop: 100 kr

Parti silver S830 3,6g, udda, repigt

Utrop: 50 kr

Pärlcollier, Ø4mm, längd: 50,5cm, lås S925

250 kr

Utrop: 75 kr

Hänge 14K 1,6g, höjd: 15mm, med diamanter 7xca0,05ct

2 200 kr

Utrop: 1 400 kr

Ring 14K 8,4g, Ø18¾, med diamant ca 0,74ct enligt gravyr

7 100 kr

Utrop: 7 600 kr

Ring 14K vitguld 3,5g, Ø17¼ med diamanter, 5xca0,17ct, tot 0,85ct enligt gravyr

6 800 kr

Utrop: 4 900 kr