Avslutad | Pant – Tisdag 1 augusti 2023
Klubbad för
Mobiltelefon, Apple, iPhone 12, 128GB, modell: A2403 / MGJA3QN/A, IMEI: 353057115105036, repor/mindre nagg, laddare, box
Visa varaMusikinstrument Gitarrer
Halvaukustisk Gitarr, Takamine 12-strängad, G-serien, Japan, serienummer. CR329120, cirka 2008-2009, i mjukt fodral. Visas och hämtas hos Sefina Rosenlundsgatan 4, Göteborg. Betalas hos Kaplans.
Fritid Sport
Golfbag med Putter: Evenroll ER2 Black (höger), Hybridklubba - PXG 0317 X GEN4, Project X HZRDUS Smoke Black 80, Driver - PXG 0311 GEN5 - Driver 10,5°, Ben Hogan (9st klubbor varav två wedge 58', 52'), pitch - järn 4 (Comboset), kvitton, gott skick. Visas och hämtas hos Sefina Rosenlundsgatan 4, Göteborg. Betalas hos Kaplans.