Avslutad | Pant – Tisdag 1 augusti 2023
Rolex, Oyster Perpetual, Day-Date, 39 mm, PT950, s.k. “Masterpiece Special Edition”, cal. 3155 dag/datum tysk, ref. 18946, sn. K590101, svart MOP -tavla, dia index & krans, pearlmaster länk, platina, ref. 72746 / C, safirglas, små nagg, 2004, brv 262,6g
Rolex Oyster Perpetual Datejust, 36 mm, stål/guld, automatisk, cal 3135, datum, safirglas, referensnummer: 16233, serienummer. R588755, Jubiléelänk, lite slak, viklås, box, tag
Surfplatta, Huawei Mediapad T5, modell: AGS2-W09, 16GB, serienummer. F0E4A21CF35B, med USB-C laddkabel
Surfplatta, Samsung Galazaxy Tab A 10,1", modell: T515, 32GB, IMEI: 359839765597248, snr. R52N61D9BCP, med USB-C laddkabel
Surfplatta Samsung Galaxy Tab A, 10,1" modell SM-T515, 32 GB, serienummer: R52N50SG0MN, IMEI: 359839761500477, laddare
Surfplatta Samsung Galaxy Tab A, 10,1", modell SM-T515, 32GB, serienummer: R52N50W03JK, IMEI: 359839761608148
Surfplatta Lenovo Tab M10 HD, 64GB, modell: TB-X306X, IMEI: 862077040668704, med fodral
Surfplatta Samsung Galaxy Tab A7 Lite SM-T220, 32GB, serienummer: R9JR900RC8T, med fodral
Kosta Boda, vas, Ulrica Hydman-Vallien, Artist Collection, höjd 21 cm, signerad, märkt 48517, smärre slitage
Skål, Kosta Boda, Göran Wärff, grönt glas, höjd 8,5 cm, repor på underkant, signerad, märkt 56454, cirka -50 tal.
Digitalkamera Panasonic Lumix DMC-FZ300, serienummer: WK2CD005577, originalförpackning, väska, laddkabel, motljusskydd