Avslutad | Pant – Tisdag 11 juli 2023
Klubbad för
Jerzy Luczak-Szewczyk (1923-1975), olja på duk, signerad, abstrakt träd, motivmått: 72x52,5cm, Visas och hämtas i butik i Örebro Östrabangatan 42A 70361, ej visning
Diana Liepina, färglitografi, Magnolia, 208/350, signerad, motivmått 30,5x37,5cm, rammått 41,5x47cm, ej visning