681 - 700 av 1 170
1...343536...59 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 11 juli 2023

Klubbad för

Jerzy Luczak-Szewczyk (1923-1975), olja på duk, signerad, abstrakt träd, motivmått: 72x52,5cm, Visas och hämtas i butik i Örebro Östrabangatan 42A 70361, ej visning

Utrop: 900 kr

Dessertgafflar 6st S800 139,9g 146mm, modell: Slottsbarock

Utrop: 900 kr

Parti silver S800 166,3g slitet, udda

Utrop: 1 100 kr

Kaffeskedar 6st S800 71,1g 113mm, modell: Lappsked

400 kr

Utrop: 475 kr

Ljusstakar 2st S830 brv 319g, höjd: 15cm, en ljusstake fylld

Utrop: 1 400 kr

Tårtspade S830 42,3g 178mm, Norskt

400 kr

Utrop: 300 kr

Tallrik S800 155,4g 17x12cm, slitage

Utrop: 1 000 kr

Parti silver S800 164,5g defekt, slitet

Utrop: 1 100 kr

Parti guld 18K 47g slitet, defekt, buckligt

Utrop: 22 000 kr

Armband Fiskeben 18K 16,7g längd: 18,5cm, bredd: 8mm

Utrop: 11 400 kr

Mynt 23K 3,5g Ø20mm, Franc Ios I D G Avstriae Imperator, i plastfodral

1 900 kr

Utrop: 1 800 kr

Ring 23K 6,9g bucklig

Utrop: 4 700 kr

Parti silver S800 23,7g defekt

150 kr

Utrop: 150 kr

Armring S800 17,6g Ø64mm, med lila stenar, öppningsbar

125 kr

Utrop: 125 kr

Snusdosa, Skultuna Messingsbruk, nr 10, Ø7,5cm, höjd: 2,6cm

275 kr

Utrop: 300 kr

Diana Liepina, färglitografi, Magnolia, 208/350, signerad, motivmått 30,5x37,5cm, rammått 41,5x47cm, ej visning

Utrop: 600 kr

Armband Bismarck 18K 2g, defekt

Utrop: 1 100 kr

Ring vitguld 18K Ø16½ 4,1g med diamanter 5xca0,10ct

3 900 kr

Utrop: 4 400 kr

Ring vitguld 18K 4g Ø18½ 1xca0,16ct 8xca0,02ct

Utrop: 3 700 kr

Ring 9K 2,2g, graverad

Utrop: 600 kr