Avslutad | Pant – Tisdag 11 juli 2023
Klockor Yema
Yema, Navygraf, Marine National Femme, quartz, stål, mineralglas, 34mm, mesharmband (vitt läderband medföljer), Refnr YMHFMN34-GM, cert, september 2021, box
Armband S925 76,2g längd: 20cm, design: Pandora, med 17 berlocker, 2 stopp och 1 säkerhetskedja
Väggrelief, glaserat stengods, Gustavsberg, design Lisa Larson, "Drabant 2", etikettmärkt, höjd 27,5cm
Hänge med kedja S925 2,9g längd: 45,5cm, design: Tiffany & Co, "Double Heart Tag Pendant, mini", i påse och ask
Elinchrom, portabelt blixset, Ranger Quadra RX Hybrid pro set, med generator, batteri, synkron kabel, laddare, rem, kablage, väska, Serienr 2060, ej visning
Hänge S925 2,7g höjd: 20mm (exkl ögla), design: Tiffany & Co, "Heart Tag Pendant", i påse och ask
Collier S925 6g längd: ca 60cm, design: Efva Attling, "Homo Sapiens", läderband, brukslitage
Bengt Karlsson, olja på duk, Landskap, signerad -90, motivmått: 50x59 cm, Visas och hämtas i butik i Örebro Östrabangatan 42A 70361, ej visning