501 - 520 av 1 199
1...252627...60 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 13 juni 2023

Klubbad för

Armband 14K 29,9g 19cm, bredd 6mm, Ankar, kistlås

Longines, 18K, herrur, 35mm, manuell, graverad, sliten, stålarmband, plexiglas (repor)

Kedja 18K 13,6g 44cm, bredd 5mm, Bismarck

Utrop: 9 900 kr

Kedja 18K 9,2g 46cm, bredd 3-5mm, doserad Bismarck

Utrop: 6 800 kr

Ring 23K 3,6g Ø17½ graverad

Utrop: 2 700 kr

Parti guld 18K 8,1g, gravyr, defekt, slitage

Utrop: 4 600 kr

Enstensring, 18K bruttovikt 2,3g Ø17, med sten

1 800 kr

Utrop: 1 600 kr

Armband 18K 15g 19cm, bredd 4mm, Bismarck med 9st berlocker

Utrop: 10 600 kr

Parti guld 18K 10,7g, graverat

Utrop: 6 000 kr

Parti guld 18K bruttovikt 11,6g, defekt

Utrop: 6 200 kr

Kedja 18K 17,1g 46cm, bredd 4-8mm, doserad Bismarck, låsåttor defekt

Utrop: 9 500 kr

Kedja 21K 16,7g 60,5cm, bredd 5mm, Cordell

9 000 kr

Utrop: 10 800 kr

Kedja 18K 20g 43cm, bredd 6mm, trefärgad, defekt lås

Utrop: 11 200 kr

Tissot, Seastar Seven, 18K, manuell, plexiglas, graverad, flexarmband, 34mm

4 200 kr

Utrop: 3 600 kr

Mynt Övrigt

Minnesmynt, 6st, 1st 100kr Helgeandsholmen, 3st 2kr trehundraårs minne Gustaf II Adolf Lützen, 400års minne Gustaf Vasas befrielseverk, 1st 5kr Svenska folkets lagbundna frihet 6 juni 1809, 1st 50kr All offentlig makt i sverige utgår från folket 1975

Utrop: 700 kr

Mynt Övrigt

Svenska mynt, 2st 2kr, Gustaf V med folket för fosterlandet 1938, Guldbröllopet Oscar II och Sofia 6e Juni 1857-1907, bruttovikt 30g

150 kr

Utrop: 200 kr

Parti guld 18K bruttovikt 36,7g, defekt, slitet, buckligt

Utrop: 19 200 kr

Armband 18K 9,6g 17,5cm, bredd 7mm, X-länk

Utrop: 7 000 kr

Armband 18K 8,8g 19,5cm, bredd 6mm, X-länk med stav

Utrop: 6 400 kr

Ring 18K 2,4g Ø16 med diamanter 10xca0,05ct

1 600 kr

Utrop: 2 000 kr