Avslutad | Pant – Tisdag 13 juni 2023
Elektronik Musik
Högtalare, JBL Xtreme 3, bluetooth snr:02-553-3494 med axelrem laddare ej original ena fästet till axelrem defekt bruksslitage
Kläder Övrigt
Jacka, Burberry, cremefärgat quiltat tyg, rutigt foder med spännen på sidorna stl. M i gott skick
Väska Michael Kors Hamilton LG Satchel, produktkod 30F9G0HS3L i svart läder B 34 x H 24.5 x D 14 cm, i nyskick med dustbag (fläckig dustbag med en lös tråd), nypris ca 4700kr
Elektronik Musik
Pioneer XDJ-RX Standalone DJ Kontroller maj 2015 med strömsladd snr oemp006415eh Allt-i-ett system - Ingen Bärbar Dator Krävs.
Kläder Övrigt
BURBERRY Brit Trenchcoat blå, st: UK14, blårutigt foder, med bälte, 57%cotton, 22% polyester, 21% virgin wool, något nött vid kragen
Kläder Övrigt
BURBERRY Brit beige, st: UK14, med löstagbart fodrat foder, med bälte, 100% cotton, smärre slitage vid manschett (nedre ärmen)
Kläder Övrigt
BURBERRY Brit Vit, st:M, med originalfoder, något missfärgat i tyget (svagt gulnat på några ställen på båda ärmarna och även på bakstycket bakom skärpet)
Samsung Galaxy Book 10.6 Wi-Fi 64 GB Silver Windows® / 2-in-1 26.9 cm (10.6 inch) 1.0 GHz Intel® Core™ m3 Windows® 10 H tangentbord covver komplett i kartong snr 8806088823003
Kläder Skor
LOUIS VUITTON gummistövlar svart lack med monogram, st 40, (repor på fotens insida finns) med dustbag