Avslutad | Pant – Tisdag 9 maj 2023
Klubbad för
Accessoarer Övrigt
Solglasögon Ray-Ban Classic Metals Tortuga vintage, i originalfodral, putsduk, repa i ena glaset
Grafiskt blad Stig Claesson (Slas) (1928-2008) "Slottet" blandteknik, signerad, i ram, 19x28cm.Ej visning
Litografi Kulo Green (1913-1972) signerad och numrerad 69/210, i ram, 43,5x16cm.Ej visning
Mobiltelefon Apple iPhone 13 blå snr X2MFWFRWFC 128GB återställd, saknar laddare