81 - 100 av 327
1...456...17 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 11 maj 2023

Klubbad för

VÄSKA, LOEWE, Amazona Bronze Handbag, brons färgat skinn, guldfärgade beslag, 35x20x15 cm, hänglås samt nycklar, dustbag.

5 500 kr

Utrop: 6 000 kr

SOLGLASÖGON, GUCCI, GG0083S 002 5524-140, rosa, guld glittriga bågar, brunt glas, putsduk, fodral.

2 300 kr

Utrop: 1 800 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Babylone Chain BB, Mahina calf, gråbeige läder, silverfärgade beslag, 24x24x14 cm, avtagbar axelrem, dustbag, år 2019.

Utrop: 17 000 kr

VÄSKA, VALENTINO, Rockstud Tote Bag, svart skinn, silverfärgade beslag, 36x27x14 cm, avtagbar axelrem, bruksslitage.

Utrop: 4 000 kr

CLUTCH, CÉLINE, svart, ljusbrunt skinn, guldfärgade beslag, 25x17 cm, dustbag, skadad originalask.

Utrop: 2 500 kr

Kläder Stövlar

GUMMISTÖVLAR, HUNTER, Original, svart gummi, silverfärgat spänne, stl 36.

500 kr

Utrop: 600 kr

Kläder Stövlar

SKOR, CHLOÉ, stövletter, blått skinn, stl 37, klack 10 cm, repig klack, bruksslitage.

Utrop: 1 000 kr

VÄSKA, CHANEL, Chanel Clear Bag, plast, metallic läder, silverfärgade beslag, 34x20x10 cm, hologrammärkt 11245899, fläckar.

6 100 kr

Utrop: 6 000 kr

VÄSKA, CHANEL, Classic Maxi Flap Bag, svart quiltad lammskinn, silverfärgade beslag, 33x23x10 cm, hologrammärkt 13418891, år 2009-2010, cert, dustbag, något slitna hörn. bruksslitage.

Utrop: 50 000 kr

Kläder Skor

SKOR, ALEXANDER McQUEEN, Scull, svart mocka, stl 36½, skopåse, bruksslitage.

Utrop: 450 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Neverfull MM, damier azur, guldfärgade beslag, 32x28x15 cm, kvittokopia, dustbag, kartong, fläckar på foder, slitage.

7 600 kr

Utrop: 6 500 kr

VÄSKA, GUCCI, Sylvie Large Top Handle Bag, svart kalvskinn, web, guldfärgade beslag, axelrem, 28x42x15 cm, dustbag, några repor, färgskiftning på undersida.

Utrop: 11 800 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Valisette BB, Epi, vitt, svart, mörkblått läder, 20x16x7 cm, märkt FL2189, år 2019, hänglås samt nycklar nr 609, avtagbar och justerbar axelrem, dustbag, kartong.

Utrop: 15 400 kr

MAGVÄSKA, BALENCIAGA, Monogramme Leather Belt bag, silverfärgat läder, bälte i reglerbar nylon, 35x23cm, dustbag.

Utrop: 3 200 kr

VÄSKA, MULBERRY, Roxanne, brunt läder, mässingfärgade beslag, 35x25x20 cm, dustbag, bruksslitage.

Utrop: 2 500 kr

VÄSKA, COACH, Willow Shoulder Bag, brunt kalvskinn, 24x22x11 cm, dustbag, avtagbar och justerbar axelrem. Very Good Condition.

2 100 kr

Utrop: 2 500 kr

VÄSKA, GUCCI, Dionysus Super Mini, blå mocka, blått skinn, silverfärgade beslag, stenar, 16x10x4 cm, dustbag.

5 400 kr

Utrop: 5 900 kr

VÄSKA, CHANEL, Medium Double Flap, lila skinn, guldfärgade beslag, 25,5x15x6 cm, hologrammärkt 12848299, cert, år 2008-2009, dustbag, färgskiftning, bruksslitage.

25 000 kr

Utrop: 26 000 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Vaslav, Damier Ebene, guldfärgade beslag, 45x35x24 cm, hänglås, nyckel, lätt slitage.

Utrop: 7 500 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, HERMÈS, Springs, Philippe Ledoux, 100% siden, 90x90 cm, blå, vit, röd, guld.

1 800 kr

Utrop: 1 900 kr