Avslutad | Fashionabla – Torsdag 11 maj 2023
VÄSKA, LOEWE, Amazona Bronze Handbag, brons färgat skinn, guldfärgade beslag, 35x20x15 cm, hänglås samt nycklar, dustbag.
SOLGLASÖGON, GUCCI, GG0083S 002 5524-140, rosa, guld glittriga bågar, brunt glas, putsduk, fodral.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Babylone Chain BB, Mahina calf, gråbeige läder, silverfärgade beslag, 24x24x14 cm, avtagbar axelrem, dustbag, år 2019.
VÄSKA, VALENTINO, Rockstud Tote Bag, svart skinn, silverfärgade beslag, 36x27x14 cm, avtagbar axelrem, bruksslitage.
CLUTCH, CÉLINE, svart, ljusbrunt skinn, guldfärgade beslag, 25x17 cm, dustbag, skadad originalask.
Kläder Stövlar
SKOR, CHLOÉ, stövletter, blått skinn, stl 37, klack 10 cm, repig klack, bruksslitage.
VÄSKA, CHANEL, Chanel Clear Bag, plast, metallic läder, silverfärgade beslag, 34x20x10 cm, hologrammärkt 11245899, fläckar.
VÄSKA, CHANEL, Classic Maxi Flap Bag, svart quiltad lammskinn, silverfärgade beslag, 33x23x10 cm, hologrammärkt 13418891, år 2009-2010, cert, dustbag, något slitna hörn. bruksslitage.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Neverfull MM, damier azur, guldfärgade beslag, 32x28x15 cm, kvittokopia, dustbag, kartong, fläckar på foder, slitage.
VÄSKA, GUCCI, Sylvie Large Top Handle Bag, svart kalvskinn, web, guldfärgade beslag, axelrem, 28x42x15 cm, dustbag, några repor, färgskiftning på undersida.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Valisette BB, Epi, vitt, svart, mörkblått läder, 20x16x7 cm, märkt FL2189, år 2019, hänglås samt nycklar nr 609, avtagbar och justerbar axelrem, dustbag, kartong.
MAGVÄSKA, BALENCIAGA, Monogramme Leather Belt bag, silverfärgat läder, bälte i reglerbar nylon, 35x23cm, dustbag.
VÄSKA, MULBERRY, Roxanne, brunt läder, mässingfärgade beslag, 35x25x20 cm, dustbag, bruksslitage.
VÄSKA, COACH, Willow Shoulder Bag, brunt kalvskinn, 24x22x11 cm, dustbag, avtagbar och justerbar axelrem. Very Good Condition.
VÄSKA, GUCCI, Dionysus Super Mini, blå mocka, blått skinn, silverfärgade beslag, stenar, 16x10x4 cm, dustbag.
VÄSKA, CHANEL, Medium Double Flap, lila skinn, guldfärgade beslag, 25,5x15x6 cm, hologrammärkt 12848299, cert, år 2008-2009, dustbag, färgskiftning, bruksslitage.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Vaslav, Damier Ebene, guldfärgade beslag, 45x35x24 cm, hänglås, nyckel, lätt slitage.