Avslutad | Fashionabla – Torsdag 11 maj 2023
VÄSKA, CHANEL, Wallet on Chain, svart quiltat kaviarläder, guldfärgade beslag, 18x9x3 cm, hologrammärkt 24561404, år 2017-2018, avtagbar axelrem.
Visa varaAccessoarer Väskor
VÄSKA, CHANEL, Flap Bag, crèmefärgat quiltat linnetyg, silverfärgade beslag, 22,5x12x7 cm, hologrammärkt 12623524, dustbag, originalkartong.
VÄSKA, MULBERRY, beige skinn, silverfärgade beslag, 30x26x12 cm, avtagbar axelrem, fläckar på foder, slitage.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Babylone Galet PM, Mahina Monogram, beige läder, brunt läderhandtag, silverfärgade beslag, 26x29x 15 cm, avtagbar axelrem, dustbag, kvitto, år 2018, originalkartong, något slitna hörn, någon fläck.
VÄSKA, DIOR, Small Lady Dior, Cannage, ljusrosa lammskinn, guldfärgade beslag, 20x17x8 cm, avtagbar axelrem med dekorationsnitar, märkt 01-BO 0192, år 2012, dustbag, bruksslitage.
VÄSKA, HERMÈS, Epsom Clic 16, rosa kalvskinn, palladiumpläterade beslag,16x14x2 cm, märkt A NN 009 DX. Excellent Condition.
VÄSKA, CÉLINE, Luggage Bag, leopardmönster, mörkbrunt skinn, guldfärgade beslag, 30x31x16 cm, dustbag, slitage.
Kläder Skor
SANDAL, CHANEL, beige läder, silverfärgade beslag, imitations pärlor, stl 40 C, märkt 0G34407, bruksslitage.
Kläder Skor
SANDALETT, LOUIS VUITTON, beige lackskinn, guldfärgade beslag, stl 40, klack 9 cm, dustbag, originalkartong, papperspåse, bruksslitage.
VÄSKA, DOLCE & GABBANA, Siciliy, Smart Gloss, wallet on chain, svart, blått, vitt läder, guldfärgade beslag, 18x11 cm, spegel, avtagbar kedja, dustbag.
VÄSKA, HERMÈS, Massai Canvas, Togo, svart tyg, guldfärgade beslag, 27x33x6 cm, bruksslitage.
VÄSKA, CHANEL, Gabrielle Large Hobo, age calf, svart quiltat kalvskinn, silver samt guldfärgade beslag, 28x23x10 cm, hologrammärkt 25859011, dustbag, originalkartong. Very Good Condition.
VÄSKA, CHANEL, 2.55 Reissue Flap Bag Maxi, svart kalvskinn, 31x21x10 cm, hologrammärkt 13700101, kvitto, cert, dustbag, kartong, tillverkad 2009-2010.
Kläder Stövlar
STÖVLETTER, CHANEL, blå mocka, klack i kork, stl 40½, klack 10 cm, skopåsar, kartong.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, DOLCE & GABBANA, rosa läder, 20x10 cm, mynt, sedel, kort, cert, originalask.
VÄSKA, CHANEL, Reissue Flap Bag, flat quiltat läder, silverfärgade beslag, 32x23x7 cm, hologrammärkt 6136007, år 2000-2002, dustbag, lagning vid axelremsfästet, slitage på hörnen.