Avslutad | Fashionabla – Torsdag 11 maj 2023
VÄSKA, LONGCHAMP, Tote bag, svart läder, guldfärgade beslag, 33x24x11 cm, dustbag, slitage.
VÄSKA, CHLOÉ, brunt läder, svart läder, guldfärgade beslag, 35x27 cm, avtagbar axelrem, dustbag.
Accessoarer Scarves
SCARF, BURBERRY, 100% siden, vinröd, beige, svart, rutig, 46x46 cm, någon fläck.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Equipages, Philippe Ledoux, 100% siden, 90x90 cm, ljusblå, silver, brun, vit, år ca 1973, en liten tråddragning.
VÄSKA, BOTTEGA VENETA, metallfärgat skinn, flätat läder, 27x18x15 cm, dustbag, fläckar på foder, slitage.
VÄSKA, GUCCI, Striped Bamboo Handle Bag, randig, grön, rosa, vit, canvas, bambu handtag, 36x29x14 cm, slitna hörn, bruksslitage.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Les Sangles Joachim Metz, 100% siden, 90x90 cm, gul, vit, blå, grön, röd, brun.
Accessoarer Bälten
BÄLTE, BALENCIAGA, svart skinn, silverfärgade spänne, rosett, längd ca 70 cm, dustbag.
ARMBAND, HERMÈS, Clic Clac H, vit emalj, guldfärgat spänne, bredd 2 cm, diameter 6 cm, smyckespåse, ask, repig.
VÄSKA, PRADA, Galleria bag, svart saffiano läder, guldfärgade beslag, 36x26x15 cm, repor på lädret, kvitto från 2013, dustbag, kartong.
VÄSKA, LARA BOHINC, turkos skinn, guldfärgade beslag, 32x22 cm, en guldrem saknas.
VÄSKA, CÉLINE, Luggage Phantom Python, brunt ormskinn, guldfärgade beslag, 30x28x25 cm, kvitto från 2015, intyg, dustbag, någon fläck. Very Good Condition.
SOLGLASÖGON, CHANEL, märkt 5384-A c.501/S8 5516 140 3P, silverfärgade samt svarta bågar, polariserade svarta glas, putsduk, fodral, originalkartong.