221 - 240 av 327
1...111213...17 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 11 maj 2023

Klubbad för

VÄSKA, CHRISTIAN DIOR, vintage, Trotter Maris Pearl, svart, silver tyg, svart läder handtag, 25x15x4 cm, bruksslitage.

1 900 kr

Utrop: 2 000 kr

SOLGLASÖGON, PRADA, SPS09H 6418 1AB521 135, svarta bågar, svarta glas, bruksslitage.

Utrop: 700 kr

VÄSKA, STELLA MCCARTNEY, svart tyg, guldfärgade beslag, trähandtag. 28x20x3, bruksslitage.

800 kr

Utrop: 900 kr

VÄSKA, SEE BY CHLOÉ, Tess, rosa läder, mocka, guldfärgade beslag, cert, 23x19x5 cm, slitage.

Utrop: 1 700 kr

VÄSKA, CHRISTIAN DIOR, Hardcore Dior Bags, vintage, grönt tyg, svart nylon, silverfärgade beslag, 30x14x9 cm, cert, dustbag, slitage på hörn, bruksslitage.

2 800 kr

Utrop: 2 900 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, COACH, 100% siden, 68x68 cm, ljusblå, mörkblå.

Utrop: 500 kr

VÄSKA, PIERRE BALMAIN, brunt läder, canvas, 20x14x4 cm.

Utrop: 600 kr

AXELBAND, LONGCHAMP, svart nylon, läder, silverfärgade beslag, juterbar, längd 89 cm, bredd 6 cm.

500 kr

Utrop: 600 kr

Accessoarer Övrigt

ARMBAND, BALENCIAGA, svart läder, guldfärgade nitar, längd 18 cm, bredd 1,5 cm, smyckespåse, ask.

Utrop: 950 kr

ÖRHÄNGEN, YSL, vintage, guldfärgad metall, längd 4 cm, saknar snurrebuss, stift, vikt 7,1 g.

350 kr

Utrop: 300 kr

ARMBAND, HERMÈS, Clic H, blå emalj, palladium pläterad spänne, diamter 5,5 cm, bredd 1 cm, smyckespåse, ask, repig.

3 100 kr

Utrop: 2 300 kr

SOLGLASÖGON, GUCCI, GG0876S, 002, 60 20, brunmelerade bågar, bruna glas, putsduk, etui.

1 800 kr

Utrop: 1 100 kr

SOLGLASÖGON, GUCCI, GG0818SA, 001, 63 17, guldfärgade bågar, blåa glas, putsduk, påse, etui.

1 400 kr

Utrop: 1 100 kr

SOLGLASÖGON, BOTTEGA VENETA, BV0095S 002 5620 145, svarta, guldfärgade bågar, brunt glas, putsduk, fodral, originalask, repiga.

Utrop: 900 kr

ARMBAND, HERMÈS, Clic Clac H, neon grön emalj, palladiumpläterad metall, diameter 6 cm, bredd 2 cm, smyckespåse, originalask, papperspåse.

Utrop: 4 600 kr

SOLGLASÖGON, CHANEL, 5414 534/3 5420 1403N, svart, vita bågar, svarta glas, putsduk, fodral, originalask, papperspåse. repa på glas, bruksslitage.

Utrop: 1 300 kr

VÄSKA, CHRISTIAN DIOR, vintage, monogram, blå nylon, läder, guldfärgade beslag, 19x13x4 cm.

1 500 kr

Utrop: 1 600 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, CHRISTIAN DIOR, Portmonnä, vintage, monogram, blå nylon, läder, 10x9x2 cm.

900 kr

Utrop: 600 kr

SOLGLASÖGON, RAYBAN, Wayfarer, B&L5022, svarta, röda bågar, svarta glas, repor.

Utrop: 700 kr

COLLIER, CHRISTIAN DIOR, vintage, silverfärgad metall, strass, längd 37-41 cm, märkt Chr.Dior 1973, Germany.

Utrop: 900 kr