Avslutad | Fashionabla – Torsdag 11 maj 2023
VÄSKA, CHRISTIAN DIOR, vintage, Trotter Maris Pearl, svart, silver tyg, svart läder handtag, 25x15x4 cm, bruksslitage.
SOLGLASÖGON, PRADA, SPS09H 6418 1AB521 135, svarta bågar, svarta glas, bruksslitage.
VÄSKA, STELLA MCCARTNEY, svart tyg, guldfärgade beslag, trähandtag. 28x20x3, bruksslitage.
VÄSKA, SEE BY CHLOÉ, Tess, rosa läder, mocka, guldfärgade beslag, cert, 23x19x5 cm, slitage.
VÄSKA, CHRISTIAN DIOR, Hardcore Dior Bags, vintage, grönt tyg, svart nylon, silverfärgade beslag, 30x14x9 cm, cert, dustbag, slitage på hörn, bruksslitage.
AXELBAND, LONGCHAMP, svart nylon, läder, silverfärgade beslag, juterbar, längd 89 cm, bredd 6 cm.
Accessoarer Övrigt
ARMBAND, BALENCIAGA, svart läder, guldfärgade nitar, längd 18 cm, bredd 1,5 cm, smyckespåse, ask.
ÖRHÄNGEN, YSL, vintage, guldfärgad metall, längd 4 cm, saknar snurrebuss, stift, vikt 7,1 g.
ARMBAND, HERMÈS, Clic H, blå emalj, palladium pläterad spänne, diamter 5,5 cm, bredd 1 cm, smyckespåse, ask, repig.
SOLGLASÖGON, GUCCI, GG0876S, 002, 60 20, brunmelerade bågar, bruna glas, putsduk, etui.
SOLGLASÖGON, GUCCI, GG0818SA, 001, 63 17, guldfärgade bågar, blåa glas, putsduk, påse, etui.
SOLGLASÖGON, BOTTEGA VENETA, BV0095S 002 5620 145, svarta, guldfärgade bågar, brunt glas, putsduk, fodral, originalask, repiga.
ARMBAND, HERMÈS, Clic Clac H, neon grön emalj, palladiumpläterad metall, diameter 6 cm, bredd 2 cm, smyckespåse, originalask, papperspåse.
SOLGLASÖGON, CHANEL, 5414 534/3 5420 1403N, svart, vita bågar, svarta glas, putsduk, fodral, originalask, papperspåse. repa på glas, bruksslitage.
VÄSKA, CHRISTIAN DIOR, vintage, monogram, blå nylon, läder, guldfärgade beslag, 19x13x4 cm.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, CHRISTIAN DIOR, Portmonnä, vintage, monogram, blå nylon, läder, 10x9x2 cm.
SOLGLASÖGON, RAYBAN, Wayfarer, B&L5022, svarta, röda bågar, svarta glas, repor.