Avslutad | Fashionabla – Torsdag 11 maj 2023
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Au Pays Des Oiseaux Fleurs, 100 % siden, 90x90 cm, blå, gul, turkos.
SOLGLASÖGON, RAY-BAN, Wayfarer, svarta bågar, svarta glas, putsduk, fodral, W0487 XQAW, slitage.
VÄSKA, MULBERRY, vintage, mörkgrönt scotch grain, ljusbrunt läder, guldfärgade beslag, 33x26x11 cm, bruksslitage.
VÄSKA, MULBERRY, vintage, brunt präglat läder, guldfärgade beslag, 33x27x12 cm, slitage på hörn.
ARMBAND, HERMÈS, Clic H, orange emalj, palladiumpläterad metall, diameter 6 cm, smyckespåse, originalask.
COLLIER, GIVENCHY, vintage, guldfärgad metall, pansar kedja, längd kedja 77 cm, längd hjärta 4 cm, vikt 245,4 g
Kläder Skor
SKOR, REBECKA BJÖRNSDOTTER, Peep Toe Pumps, guldfärgade, läder, stl 41, klack 10, originalkartong.
Accessoarer Scarves
SCARF, CHANEL, 31 Rue Cambon Scarf, 100% siden, 90x90 cm, grön, guld, rosa, bruksslitage.
Accessoarer Scarves
SCARF, LOUIS VUITTON, SCARF, Bandeau, 100% siden, 120x7cm, rosa, beige, svart, originalkartong.
VÄSKA, MULBERRY, vintage, grå scotch grain, beige läder, guldfärgade beslag, 34x22x10 cm, dustbag, bruksslitage, slitna hörn.
Accessoarer Övrigt
ARMBAND, MULBERRY, Bayswater Metal Slim Bracelet, roséguldfärgad metall, bredd 1 cm, diameter 6 cm, vikt 42,12g, smyckespåse, repor, bruksslitage.
ARMBAND, LARA BOHINC, Gagarin Bracelet, guldpläterad metall, smyckespåse, längd 17,5 cm, vikt 52,65g, bredd 4-2,5 cm, originalask.
Accessoarer Scarves
SCARF, CHRISTIAN DIOR, vintage, Oblique Monogram, 100% siden, 76x76 cm, svart, beige, fläckar.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, MULBERRY, svart läder, guldfärgade beslag,19x10x1,5 cm, mynt, kontokort, sedlar, slitage.
VÄSKA, SALVATORE FERRAGAMO, mörkbeige skinn, silverfärgade beslag, 36x28 cm, dustbag.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Rivolli, brun Monogram canvas, guldfärgade beslag, 31x21x11 cm, hänglås samt nycklar nr 300, år 2020, kvittokopia, avtagbar samt justerbar axelrem.