181 - 200 av 327
1...91011...17 Gå till
Just nu klubbas Allmänna online. Gå in här

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 11 maj 2023

Klubbad för

Accessoarer Scarves

SCARF, HERMÈS, Au Pays Des Oiseaux Fleurs, 100 % siden, 90x90 cm, blå, gul, turkos.

2 200 kr

Utrop: 2 400 kr

SOLGLASÖGON, RAY-BAN, Wayfarer, svarta bågar, svarta glas, putsduk, fodral, W0487 XQAW, slitage.

500 kr

Utrop: 350 kr

VÄSKA, RALPH LAUREN, svart läder, guldfärgade beslag, 38x23x11 cm, bruksslitage.

Utrop: 900 kr

VÄSKA, MULBERRY, vintage, mörkgrönt scotch grain, ljusbrunt läder, guldfärgade beslag, 33x26x11 cm, bruksslitage.

950 kr

Utrop: 1 100 kr

VÄSKA, MULBERRY, vintage, brunt präglat läder, guldfärgade beslag, 33x27x12 cm, slitage på hörn.

950 kr

Utrop: 1 100 kr

VÄSKA, MULBERRY, svart skinn, guldfärgade beslag, 23x17x8 cm, dustbag.

Utrop: 1 700 kr

ARMBAND, HERMÈS, Clic H, orange emalj, palladiumpläterad metall, diameter 6 cm, smyckespåse, originalask.

2 300 kr

Utrop: 2 500 kr

COLLIER, GIVENCHY, vintage, guldfärgad metall, pansar kedja, längd kedja 77 cm, längd hjärta 4 cm, vikt 245,4 g

2 700 kr

Utrop: 1 000 kr

Kläder Skor

SKOR, REBECKA BJÖRNSDOTTER, Peep Toe Pumps, guldfärgade, läder, stl 41, klack 10, originalkartong.

1 300 kr

Utrop: 1 500 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, CHANEL, 31 Rue Cambon Scarf, 100% siden, 90x90 cm, grön, guld, rosa, bruksslitage.

Utrop: 1 800 kr

VÄSKA, MONCLER, svart skinn, guldfärgade beslag, 14x16x6 cm.

Utrop: 2 900 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, LOUIS VUITTON, SCARF, Bandeau, 100% siden, 120x7cm, rosa, beige, svart, originalkartong.

1 600 kr

Utrop: 1 600 kr

VÄSKA, MULBERRY, vintage, grå scotch grain, beige läder, guldfärgade beslag, 34x22x10 cm, dustbag, bruksslitage, slitna hörn.

750 kr

Utrop: 800 kr

Accessoarer Övrigt

ARMBAND, MULBERRY, Bayswater Metal Slim Bracelet, roséguldfärgad metall, bredd 1 cm, diameter 6 cm, vikt 42,12g, smyckespåse, repor, bruksslitage.

Utrop: 2 000 kr

ARMBAND, LARA BOHINC, Gagarin Bracelet, guldpläterad metall, smyckespåse, längd 17,5 cm, vikt 52,65g, bredd 4-2,5 cm, originalask.

2 800 kr

Utrop: 1 500 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, CHRISTIAN DIOR, vintage, Oblique Monogram, 100% siden, 76x76 cm, svart, beige, fläckar.

2 000 kr

Utrop: 1 600 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, MULBERRY, svart läder, guldfärgade beslag,19x10x1,5 cm, mynt, kontokort, sedlar, slitage.

Utrop: 600 kr

VÄSKA, SALVATORE FERRAGAMO, mörkbeige skinn, silverfärgade beslag, 36x28 cm, dustbag.

700 kr

Utrop: 900 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Rivolli, brun Monogram canvas, guldfärgade beslag, 31x21x11 cm, hänglås samt nycklar nr 300, år 2020, kvittokopia, avtagbar samt justerbar axelrem.

9 600 kr

Utrop: 10 000 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, HERMÈS, Le Mors a la Conetable, Henri d'Origny, 100% siden, 84x90 cm, ljusblå, vinröd, brun, beige, tråddragning, fläck, ask.

2 600 kr

Utrop: 1 800 kr